fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Проект Coffee Fair Trade

Нелегальний ринок кави в Україні демонструє зависокі темпи зростання. Оскільки ця проблема набуває все більшої актуальності, Європейська Бізнес Асоціація вирішила об’єднати різні активності в рамках спеціальної кампанії – Проекту EBA Coffee Fair Trade – для вирішення проблеми нелегального імпорту кави та встановлення чесних правил гри на цьому ринку.

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі

Пріоритети комітету

Зупинити або суттєво знизити нелегальний імпорт кави
Посилити законодавчу відповідальність за продаж фальсифікованої (підробленої) кави

Компанії комітету

Зупинити або суттєво знизити нелегальний імпорт кави
Посилити законодавчу відповідальність за продаж фальсифікованої (підробленої) кави

Щоб досягти цієї мети, ми встановлюємо активну та регулярну комунікацію з відповідальними відділами Державної фіскальної служби України, митницями, а також іншими органами влади. Постійна взаємодія допомагає ідентифікувати та упередити імпорт кави за заниженими цінами та звернути увагу на корупційні ризики, якщо такі є. Ми активізували співпрацю з державними органами та експертами ринку, щоб розробити зміни до чинного законодавства, спрямовані на ліквідацію незаконних схем.

Експерти проекту мають на меті проаналізувати поточні законодавчі ініціативи, спрямовані на запровадження більш суворих санкцій за порушення. Ми працюємо над розробкою таких змін до чинних законодавчих актів та ведемо комунікацію із зацікавленими сторонами (депутати, представники парламентських комітетів, представники уряду) для забезпечення подальшого прийняття таких змін

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: