Комітет палива та енергетики

Комітет Асоціації з палива та енергетики був заснований у 2001 році. Представники Комітету активно беруть участь у різного роду робочих групах, створених спільно з органами державної влади, а також залучаються до розробки нормативно – правових актів у сфері регулювання енергетики.

Підписатися на комітет

Новини комітету

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі
14/11/2017
Паливо та енергетика

В рамках Комітету Асоціації з палива та енергетики відбулася зустріч з Дмитром Вовком, Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

15:15
15:15
03/10/2017
Паливо та енергетика

Представники Комітету Асоціації з палива та енергетики взяли участь у засіданні Робочої групи з питань реформування відносин у сфері надрокористування, що відбулося в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

11:25
11:25
09/08/2017
Паливо та енергетика

Керівництво Паливно-енергетичного Комітету Асоціації взяло участь у зустрічі із представниками ПАТ «Укртрансгаз»

17:00
17:00
06/07/2017
Паливо та енергетика

Сьогодні Паливно-енергетичний комітет Асоціації провів констиктивну дискусію з представниками Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг та ПАТ «Укртрансгаз» щодо важливих питань ринку природного газу.

17:57
17:57
19/01/2017
Паливо та енергетика

Ми починаємо нашу активність в рамках Паливно-Енергетичного Комітету із зустрічі з представниками Європейської Комісії, Генерального Директорату з Енергетики, Делегації ЄС в Україні та Групи Підтримки України.

15:06
15:06

Правління комітету

ЯрославПетров

Asters

Ukrainian Energy Exchange

ОлексійДубовський

Пріоритети комітету

In the area of «green» energy – advocating sustainable regime for investments in sector, especially in a view of forthcoming introduction of actions, protection of existing investors and smooth transition period for auctions introduction
Improvement of the legislative and regulatory framework for exploration and production of oil and gas in Ukraine
Improvement of the natural gas market related legislation, including entry and exit points tariffs, gas storages and introduction of daily balancing
Assistance in implementation of the Law of Ukraine «On electricity market of Ukraine»

Успіхи

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: