fbpx

24 річниця національного туристичного бренда – Bytsko Travel Group!

08/ 11/ 2017
    26 жовтня 2017 у ресторані «Сулугуні» відбулося урочисте святкування 24-го дня народження Bytsko Travel Group, що стало справжнім святом для 130 гостей-представників топових українських, а також міжнародних компаній та організацій. З 1993 року туристична компанія стабільно працює в Україні, допомагає бізнесу оптимізувати витрати на бізнес-поїздки, пропонуючи оптимальні маршрути та керує масштабними проектами. За 24 роки успішно реалізовано більше 5200 проектів, здобуто членство 3 міжнародних і 2 національних професійних організацій, отримано більше 20 бізнес-нагород, заслужено довіру 300 клієнтів міжнародних і українських компаній. Запрошені на захід поважні гості занурилися в незабутню атмосферу гостинності та ознайомились з презентацією історії успіху компанії. Клієнти та співробітники компанії мали нагоду поспілкуватися в неформальній обстановці, познайомитися ближче один з одним. Урочиста частина вечора супроводжувалась артистичним шоу пісочної анімації, фокусів та мікромагії. Музичний настрій створювала кавер група «Mary`s Friends». Здійснили мрії щасливчиків, надавши цінні подарунки, партнери-спонсори заходу: МАУ, Qatar Airways, Premier Palace Hotel, Edem Resort Medical & Spa, Reikartz Hotels & Resorts, Piraeus Bank Ukraine, Air France, KLM Ukraine, 4Travel – мережа магазинів сумок і аксесуарів, Cupcake Studio, страхова компанія Finex. Гості свята взяли участь в розіграші 24 подарунків і продовжили невимушену бесіду у гарному товаристві за смачним фуршетом з грузинськими смаколиками та винами. Зазначимо, що подібний формат заходу ще раз довів, що відкрита комунікація компанії з клієнтами та партнерами за 24 роки сформувала довіру національному туристичному бренду Bytsko Travel Group. Дізнатися більше про компанію: www.bytsko.com.ua
01/

 

26 жовтня 2017 у ресторані «Сулугуні» відбулося урочисте святкування 24-го дня народження Bytsko Travel Group, що стало справжнім святом для 130 гостей-представників топових українських, а також міжнародних компаній та організацій.

З 1993 року туристична компанія стабільно працює в Україні, допомагає бізнесу оптимізувати витрати на бізнес-поїздки, пропонуючи оптимальні маршрути та керує масштабними проектами. За 24 роки успішно реалізовано більше 5200 проектів, здобуто членство 3 міжнародних і 2 національних професійних організацій, отримано більше 20 бізнес-нагород, заслужено довіру 300 клієнтів міжнародних і українських компаній.

Запрошені на захід поважні гості занурилися в незабутню атмосферу гостинності та ознайомились з презентацією історії успіху компанії. Клієнти та співробітники компанії мали нагоду поспілкуватися в неформальній обстановці, познайомитися ближче один з одним.

Урочиста частина вечора супроводжувалась артистичним шоу пісочної анімації, фокусів та мікромагії. Музичний настрій створювала кавер група «Mary`s Friends». Здійснили мрії щасливчиків, надавши цінні подарунки, партнери-спонсори заходу: МАУ, Qatar Airways, Premier Palace Hotel, Edem Resort Medical & Spa, Reikartz Hotels & Resorts, Piraeus Bank Ukraine, Air France, KLM Ukraine, 4Travel – мережа магазинів сумок і аксесуарів, Cupcake Studio, страхова компанія Finex.

Гості свята взяли участь в розіграші 24 подарунків і продовжили невимушену бесіду у гарному товаристві за смачним фуршетом з грузинськими смаколиками та винами.

Зазначимо, що подібний формат заходу ще раз довів, що відкрита комунікація компанії з клієнтами та партнерами за 24 роки сформувала довіру національному туристичному бренду Bytsko Travel Group.

Дізнатися більше про компанію: www.bytsko.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: