fbpx

BTL Ukraine зібрала на «Кавказькому застіллі» гостей і партнерів

05/ 11/ 2019
    24 жовтня BTL Ukraine зібрала на «Кавказькому застіллі» дорогих гостей і партнерів. Вечір запамятався душевною атмосферою, смачною їжею, вином, грузинськими танцями і, звичайно, подарунками. CEO BTL Ukraine, Анастасія Жданова представила партнерів заходу: HERTZ, SkyUP і ресторан Хмелі-сунелі. У кращих традиціях Кавказу були представлені популярні напрямки - Азербайджан та Грузія. Катерина Тюмікова, CEO BTL Group, представила офіси BTL Georgia і BTL Azerbaijan.   В рамках вечора Вероніка Кравченко, sales manager Hertz, розповіла про можливості і зручність оренди автомобілів через представництво компанії в Баку і Тбілісі, а також поділилася цікавим 100-річним досвідом компанії на світовому ринку. Для гостей був підготовлений захоплюючий майстер-клас з приготування аджарського хачапурі, котрий провів бренд-шеф ресторану «Хмелі-сунелі».   Не обійшовся вечір і без розіграшу подарунків. Наші гості отримали ваучери на переліт від SkyUP, а також сертифікат від ресторану «Хмелі-сунелі».   Кульмінацією вечора стали справжні грузинські танці та виступ шоу-балету «Джорджія».   BTL Group дякує партнерам за підтримку в рамках заходу, а також гостям, котрі розділили з нами цей душевний кавказький вечір! Get inspired by BTL!
01/

 

24 жовтня BTL Ukraine зібрала на «Кавказькому застіллі» дорогих гостей і партнерів. Вечір запам’ятався душевною атмосферою, смачною їжею, вином, грузинськими танцями і, звичайно, подарунками.

CEO BTL Ukraine, Анастасія Жданова представила партнерів заходу: HERTZ, SkyUP і ресторан Хмелі-сунелі.

У кращих традиціях Кавказу були представлені популярні напрямки – Азербайджан та Грузія. Катерина Тюмікова, CEO BTL Group, представила офіси BTL Georgia і BTL Azerbaijan.

01/

 

В рамках вечора Вероніка Кравченко, sales manager Hertz, розповіла про можливості і зручність оренди автомобілів через представництво компанії в Баку і Тбілісі, а також поділилася цікавим 100-річним досвідом компанії на світовому ринку.

Для гостей був підготовлений захоплюючий майстер-клас з приготування аджарського хачапурі, котрий провів бренд-шеф ресторану «Хмелі-сунелі».

01/

 

Не обійшовся вечір і без розіграшу подарунків. Наші гості отримали ваучери на переліт від SkyUP, а також сертифікат від ресторану «Хмелі-сунелі».

01/

 

Кульмінацією вечора стали справжні грузинські танці та виступ шоу-балету «Джорджія».

01/

 

BTL Group дякує партнерам за підтримку в рамках заходу, а також гостям, котрі розділили з нами цей душевний кавказький вечір!

Get inspired by BTL!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: