Новий підхід до управління задачами та часом

02/ 03/ 2017
  Автор: Антоніна Панченко, тренер DEVELOR Україна, практичний досвід в області побудови ефективних команд та розвитку лідерських компетенцій за допомогою тренінгів, керівник, успішний проектний менеджер У сучасному суспільстві люди зіштовхується з проблемою організації часу набагато більше, чим раніше. Кожен день до нас надходить велика кількість інформації через різні канали: листи, SMS, дзвінки, статті та коментарі в соцмережах. Багато що із цього є лише інформаційним сміттям, але воно поглинає нашу увагу, а з нею і наш час. Світ диктує нові умови в яких основним завданням управління таким ресурсом як час вже не являється встигати все. Набагато важливішим і продуктивнішим є вміння фокусуватися на правильних речах і почувати себе спокійно і впевнено. Програма курсу Тайм і Таск Менеджмент побудована на концепції Девіда Алена Getting Things Done (GTD). Ви ознайомитесь з принципами ефективності, cформуєте на практиці розуміння того, як мозок реагує на різні ситуації і яким чином ми можемо досягти максимального ефекту при мінімальних затратах. Знайомство з цими чотирма принципами дасть пояснення причин виникнення складнощів, з якими стикається людина, яка намагається памятати все, устигати все, доводити все до ідеалу. Просте усвідомлення принципів роботи мозку просто і швидко дозволяє почати діяти більш продуктивно. Освоєння методу GTD відбувається на практиці, в ході якої ви матимете нагоду попрацювати зі своїми конкретними цілями, завданнями, справами і іншими штуками, проведете вивантаження, а потім завантаження, але вже в оновленій системі. Результатом досить простих, але захоплюючих маніпуляцій є стан свіжого розуму, коли виникає розуміння того, що все відбувається як слід і в правильний момент. Інструменти і лайфхаки, які запропоновані в тренінгу дозволяють отримувати максимально можливу віддачу за вкладений час і сили. Окрім кращого результату, ви отримаєте можливість удосконалити і процес виконання завдань, зробивши його приємнішим і простішим. Стан безстресової продуктивності це те, про що цей тренінг і до чого варто прагнути.

Автор: Антоніна Панченко, тренер DEVELOR Україна, практичний досвід в області побудови ефективних команд та розвитку лідерських компетенцій за допомогою тренінгів, керівник, успішний проектний менеджер

У сучасному суспільстві люди зіштовхується з проблемою організації часу набагато більше, чим раніше. Кожен день до нас надходить велика кількість інформації через різні канали: листи, SMS, дзвінки, статті та коментарі в соцмережах.

Багато що із цього є лише інформаційним сміттям, але воно поглинає нашу увагу, а з нею і наш час. Світ диктує нові умови в яких основним завданням управління таким ресурсом як час вже не являється “встигати все”. Набагато важливішим і продуктивнішим є вміння фокусуватися на ” правильних” речах і почувати себе спокійно і впевнено.

Програма курсу Тайм і Таск Менеджмент побудована на концепції Девіда Алена Getting Things Done (GTD). Ви ознайомитесь з принципами ефективності, cформуєте на практиці розуміння того, як мозок реагує на різні ситуації і яким чином ми можемо досягти максимального ефекту при мінімальних затратах.

Знайомство з цими чотирма принципами дасть пояснення причин виникнення складнощів, з якими стикається людина, яка намагається “пам’ятати все”, “устигати все”, “доводити все до ідеалу”. Просте усвідомлення принципів роботи мозку просто і швидко дозволяє почати діяти більш продуктивно.

Освоєння методу GTD відбувається на практиці, в ході якої ви матимете нагоду попрацювати зі своїми конкретними цілями, завданнями, справами і іншими ” штуками”, проведете ” вивантаження”, а потім завантаження, але вже в оновленій системі. Результатом досить простих, але захоплюючих маніпуляцій є стан “свіжого розуму”, коли виникає розуміння того, що все відбувається як слід і в правильний момент.

Інструменти і лайфхаки, які запропоновані в тренінгу дозволяють отримувати максимально можливу віддачу за вкладений час і сили. Окрім кращого результату, ви отримаєте можливість удосконалити і процес виконання завдань, зробивши його приємнішим і простішим.

Стан безстресової продуктивності це те, про що цей тренінг і до чого варто прагнути.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: