fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

BLACK SEA GRAIN – 2021: Попередня програма вже анонсована!

07/ 07/ 2021
  УкрАгроКонсалт радий анонсувати попередню програму 9-ї міжнародної конференції “BLACK SEA OIL TRADE-2021”! У період підготовки до початку олійного сезону на конференції будуть розглянуті теми, актуальні як для виробників, так і для переробників і трейдерів. Спікери конференції обговорять нагальні питання виробництва і переробки олійних в Причорномор’ї, зміни в держрегулювання та їх вплив на ринок, ціноутворення на Чорноморському та світовому ринках, а також останні технологічні рішення в сфері агробізнесу. Детальніше ознайомитися з попередньою програмою можна за посиланням. Нагадаємо, у конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів з 25 + країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та ін. компанії. На учасників чекають насичені дискусії і практичні сесії, прогнози та рекомендації провідних експертів ринку, а також Вечірній Коктейль і атмосферний нетворкінг у самому панорамному відкритому ресторані Києва на даху готелю.  Не пропустіть яскраве відкриття сезону і його переваги – долучайтесь до BLACK SEA OIL TRADE-2021! Реєстрація. Програма конференції буде анонсована незабаром. Слідкуйте за оновленнями! Конференція «BLACK SEA OIL TRADE» щороку об’єднує провідних гравців олійно-жирової галузі Причорномор’я та світу на старті нового олійного сезону. Цього року конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн участі. Мета конференції – обговорити нові виклики, перспективи та напрямки розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес стратегій в мінливих реаліях ринку і світової торгівлі. У разі питань щодо участі, а також рекламних та спонсорських опцій, будь ласка, звертайтеся: conference@ukragroconsult.org +380992207242 Орг.комитет BLACK SEA OIL TRADE-2021

УкрАгроКонсалт радий анонсувати попередню програму 9-ї міжнародної конференції “BLACK SEA OIL TRADE-2021”!

У період підготовки до початку олійного сезону на конференції будуть розглянуті теми, актуальні як для виробників, так і для переробників і трейдерів. Спікери конференції обговорять нагальні питання виробництва і переробки олійних в Причорномор’ї, зміни в держрегулювання та їх вплив на ринок, ціноутворення на Чорноморському та світовому ринках, а також останні технологічні рішення в сфері агробізнесу.

Детальніше ознайомитися з попередньою програмою можна за посиланням.

Нагадаємо, у конференції щороку беруть участь понад 250 делегатів з 25 + країн світу. Учасниками є міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних олій, кондитери та виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські та ін. компанії.

На учасників чекають насичені дискусії і практичні сесії, прогнози та рекомендації провідних експертів ринку, а також Вечірній Коктейль і атмосферний нетворкінг у самому панорамному відкритому ресторані Києва на даху готелю. 

Не пропустіть яскраве відкриття сезону і його переваги – долучайтесь до BLACK SEA OIL TRADE-2021! Реєстрація.

Програма конференції буде анонсована незабаром. Слідкуйте за оновленнями!

Конференція «BLACK SEA OIL TRADE» щороку об’єднує провідних гравців олійно-жирової галузі Причорномор’я та світу на старті нового олійного сезону. Цього року конференція відбудеться в гібридному форматі з можливістю як особистої, так і онлайн участі.

Мета конференції – обговорити нові виклики, перспективи та напрямки розвитку олійно-жирового сектору України та Чорноморського регіону, обмін новими міжнародними контактами, розробка рекомендацій для адаптації бізнес стратегій в мінливих реаліях ринку і світової торгівлі.

У разі питань щодо участі, а також рекламних та спонсорських опцій, будь ласка, звертайтеся:

conference@ukragroconsult.org
+380992207242

Орг.комитет
BLACK SEA OIL TRADE-2021

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: