fbpx

Бізнесу пропонують оптимізувати логістику – як спосіб подолати кризу

03/ 07/ 2020
  Група логістичних компаній ZAMMLER  проводить безкоштовний  аудит логістичних процесів для бізнесу. Мета - допомогти підприємцям подолати кризу, з якою ті зіштовхнулись бізнес під час епідемії COVID-19. Згідно даних Європейської Бізнес Асоціації, більше половини підприємців від початку «коронакризи» втратили до 50% своїх доходів, ще 15% – втратили більше половини доходів. «Перше, про що зараз думає кожен бізнесмен, якого зачепила «коронакриза», - як зменшити видатки без втрати якості продукції. І тут допомогти може саме правильна організація логістики. Оптимізацію логістичних витрат, зрештою, відчує й кінцевий споживач, адже витрати на логістику впливають на ціну продукції та можуть сягати на певні види товарів навіть до 30% від вартості. Наша компанія має чималий досвід роботи на  міжнародному логістичному ринку, ми вже понад 13 років оптимізовуємо логістичні процеси для наших клієнтів. Зараз же, в непростий для багатьох підприємців час, ми вирішили зробити таку опцію безкоштовною та  таким чином зробити свій соціальний внесок для підтримки бізнесу.» - зазначає генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Віктор Шевченко. Ініціатори зазначають, наразі послугу запускають у тестовому режимі і доступна вона для компаній – юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, які здійснюють експортно-імпортну діяльність і працюють не менше 3-х років. Аудит логістичних процесів проводитимуть безкоштовно під час кризи. Для того, щоб скористатись послугою, потрібно заповнити бриф на сайті компанії https://cutt.ly/Log9LWu

Група логістичних компаній ZAMMLER  проводить безкоштовний  аудит логістичних процесів для бізнесу. Мета – допомогти підприємцям подолати кризу, з якою ті зіштовхнулись бізнес під час епідемії COVID-19.

Згідно даних Європейської Бізнес Асоціації, більше половини підприємців від початку «коронакризи» втратили до 50% своїх доходів, ще 15% – втратили більше половини доходів.

«Перше, про що зараз думає кожен бізнесмен, якого зачепила «коронакриза», – як зменшити видатки без втрати якості продукції. І тут допомогти може саме правильна організація логістики. Оптимізацію логістичних витрат, зрештою, відчує й кінцевий споживач, адже витрати на логістику впливають на ціну продукції та можуть сягати на певні види товарів навіть до 30% від вартості. Наша компанія має чималий досвід роботи на  міжнародному логістичному ринку, ми вже понад 13 років оптимізовуємо логістичні процеси для наших клієнтів. Зараз же, в непростий для багатьох підприємців час, ми вирішили зробити таку опцію безкоштовною та  таким чином зробити свій соціальний внесок для підтримки бізнесу.» – зазначає генеральний директор групи логістичних компаній ZAMMLER Віктор Шевченко.

Ініціатори зазначають, наразі послугу запускають у тестовому режимі і доступна вона для компаній – юридичних осіб, зареєстрованих в Україні, які здійснюють експортно-імпортну діяльність і працюють не менше 3-х років. Аудит логістичних процесів проводитимуть безкоштовно під час кризи. Для того, щоб скористатись послугою, потрібно заповнити бриф на сайті компанії https://cutt.ly/Log9LWu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: