fbpx

Біорозкладна мульчуюча плівка IMMER УКРПЛАСТИК дала СЕМИКРАТНЕ повернення інвестицій

27/ 08/ 2019

Біорозкладна плівка забезпечує відмінне повернення інвестицій

2019 рік став першим сезоном комерційного використання для інноваційного продукту компанії IMMER УКРПЛАСТИК – біорозкладної плівки для мульчування. Дебют на агроринку видався успішним – ефективність плівки підтвердило одразу декілька фермерських господарств з півдня України. Розробка IMMER УКРПЛАСТИК продемонструвала позитивні результати в роботі з такими культурами, як кавун, диня, батат, перець, томати та кукурудза (зокрема – і з такими, що вирощуються за допомогою органічного землеробства).

Найкращі результати за підсумками сезону 2019 року біорозкладна мульчуюча плівка забезпечила на полях фермерського господарства «Садкорн» (Біляївський р-н Одеської області), що культивує сахарну кукурудзу.

На фото: зліва вгорі – укладка біорозкладної мульчуючої плівки на посіви кукурудзи; зліва внизу – матеріал у стані 70-відсоткового розкладання; праворуч – директор компанії «Садкорн» Степан Садовник з врожаєм, отриманим з використанням плівки (справа), та врожаєм з контрольної ділянки (зліва).

Матеріал розкладається в заплановані терміни та не потребує витрат на прибирання. При цьому досягнуто вражаючий економічний ефект – майже семикратне повернення інвестицій! При витратах на плівку близько 550 євро на гектар додаткова маржа від продажу раннього врожаю досягала 3 600 євро з гектара.

«Сучасним аграріям доводиться стикатись одразу з кількома серйозними викликами, – відзначає Голова Правління IMMER УКРПЛАСТИК Ірина Мірошник. – Зростання населення Землі, наслідки глобального потепління та ризик виснаження сільськогосподарських земель потребують одночасного підвищення врожайності, росту ефективності землеробства та максимально дбайливого ставлення до ґрунту.  Як цього досягнути? Треба активно застосовувати прогресивні агротехнології, інноваційні засоби захисту рослин – і наша біорозкладна мульчуюча плівка повністю відповідає цим критеріям. Дякуємо за сприяння в популяризації нашого продукту проекту UHBDP і цінуємо довіру всіх фермерів, які виступили першопроходцями та використали плівку для підвищення ефективності своїх господарств!».

Біорозкладна мульчуюча плівка створює відчутні конкурентні переваги для агровиробників:

  • повністю знімає витрати на прибирання та утилізацію після збору врожаю
  • скорочує полив на 30% завдяки утриманню вологи в ґрунті
  • на 17-30% підвищує врожайність для різних культур
  • добрива працюють більш ефективно – до 20%
  • дозволяє на 2-3 тижні раніше провести посів або посадку культур і захищає їх від заморозків у ранній весняний період
  • сприяє отриманню раннього та ультрараннього врожаю (до 30 днів)
  • дозволяє скоротити чи повністю виключити гербіциди (особливо важливо для виробників органічної продукції)

Нагадаємо, що в 2018 році для біорозкладних матеріалів IMMER УКРПЛАСТИК була успішно проведена міжнародна сертифікація. Сертифікати OK Biodegradable Soil, OK Compost Home та OK Compost Industrial підтверджують, що біорозкладна плівка під впливом природніх факторів розпадається на воду, вуглекислий газ і гумус. Проект з розробки та польових випробувань плівки було відзначено нагородою “Partnership for Sustainability Award” від українського офісу Глобального договору ООН. У 2019 році на біорозкладну продукцію отримано підтвердження ORGANIC STANDARD, що означає можливість використання мульчуючої плівки від IMMER УКРПЛАСТИК в органічному виробництві.

IMMER УКРПЛАСТИК планує розширяти застосування біорозкладної плівки для мульчування та запрошує до співпраці агровиробників з усієї України. Докладніше про біорозкладні плівки IMMER УКРПЛАСТИК можна дізнатись на сайті компанії за адресою http://bit.ly/immer_bio_mulch.

Довідка про IMMER Group

IMMER Group – компанія з 30-річною експертизою в сфері виробництва гнучкої упаковки. До складу Групи входять 3 компанії – київський завод IMMER Укрпластик, що безперервно працює з 1927 року, завод діджитального друку IMMER Digital у Вентспілсі та ризька студія дизайну IMMER Design Studio. Наявність повного циклу виробництва гнучких пакувальних матеріалів і широкого спектру друкарських технологій дозволяє IMMER Group експортувати продукцію до 35 країн світу. В портфелі клієнтів компанії – такі світові бренди, як Nestle, Mondelez, Danone, JDE, великі українські та балтійські виробники.

IMMER Group є активним учасником Глобального договору ООН, ініціатив Save Food і Responsible Care, а також членом таких профільних міжнародних асоціацій і організацій, як ERA, Ceflex, WPO, Flexible Packaging Europe.

Проекти IMMER Group відзначено десятками престижних міжнародних нагород, серед яких – Golden cylinder від Американської асоціації глибокого друку, WorldStar від Всесвітнього клубу пакувальників, Packaging Award від Європейської асоціації глибокого друку, Partnership for Sustainability Award від офісу Глобального договору ООН, Pentaward тощо.

IMMER Group – виробник світового рівня, що посідає лідерські позиції в Україні та входить до ТОП-15 провідних європейських виробників гнучких пакувальних і біорозкладних матеріалів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: