Безкоштовний вебінар «Чи може SAP Business One повністю замінити 1С Бухгалтерію? Все, про що вам треба знати»

12/ 01/ 2021
  У 2014 році бізнес був вражений блокуванням системи 1С для українського ринку. 1С, яка більше 20 років утримувала лідируючі позиції, відразу стала обмеженою для використання українським бізнесом. Після цього все більше уваги почала отримувати система SAP, як альтернатива звичній 1С. 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 - це система класу ERP (система планування ресурсів підприємства), яка призначена для автоматизації бізнес-процесів в компанії. Вона дозволяє не тільки вести бухгалтерський облік, але і планувати закупівлі, виробництво і завантаження потужностей, ремонти, продажі, управляти фінансами, документообігом, персоналом та багато іншого. Компанія БДО в Україні швидко відреагувала на зміни і оперативно розробила модулі податкового та кадрового обліку для системи SAP Business One. Які функції включають дані модулі, терміни і методи переходу з 1С на SAP Business One, а також багато відповідей на управлінські і практичні питання ви отримаєте від практиків на вебінарі «Чи може 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 повністю замінити 1С Бухгалтерію?» На вебінарі ми обговоримо наступні питання: ✅ Податковий модуль для України на базі системи 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 ✅ Фінансова звітність та інтеграції з MeDoc і Artzvit ✅ Модуль Кадрового обліку та заробітної плати на базі системи 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 ✅ Управлінське рішення: чи варто переходити з 1С на 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲? Webinar проходить за участю 2-х спікерів: Тетяна Пархомчук - керівник відділу бізнес-аналізу, координатор програми SAP Partner Edge (BDO in Ukraine) Олексій Главінський – методолог-бухгалтер, консультант 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 Ви також можете заздалегідь написати свої питання, відповіді на які хочете отримати під час вебінару (своє питання пишіть в поле «Коментар») https://www.bdo.ua/uk-ua/bdo-uk/sap-business-one/contacts Дата: 𝟮𝟳 Січня (Ср) Час: 𝟭𝟭:𝟬𝟬 - 𝟭𝟮:𝟬𝟬 Місце: Online - Microsoft Teams Участь у вебінарі - БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією http://bit.ly/3nlAO6C Будуть питання - телефонуйте / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

У 2014 році бізнес був вражений блокуванням системи 1С для українського ринку. 1С, яка більше 20 років утримувала лідируючі позиції, відразу стала обмеженою для використання українським бізнесом. Після цього все більше уваги почала отримувати система SAP, як альтернатива звичній 1С.

𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 – це система класу ERP (система планування ресурсів підприємства), яка призначена для автоматизації бізнес-процесів в компанії. Вона дозволяє не тільки вести бухгалтерський облік, але і планувати закупівлі, виробництво і завантаження потужностей, ремонти, продажі, управляти фінансами, документообігом, персоналом та багато іншого.

Компанія БДО в Україні швидко відреагувала на зміни і оперативно розробила модулі податкового та кадрового обліку для системи SAP Business One. Які функції включають дані модулі, терміни і методи переходу з 1С на SAP Business One, а також багато відповідей на управлінські і практичні питання ви отримаєте від практиків на вебінарі «Чи може 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲 повністю замінити 1С Бухгалтерію?»

На вебінарі ми обговоримо наступні питання:

✅ Податковий модуль для України на базі системи 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲
✅ Фінансова звітність та інтеграції з MeDoc і Artzvit
✅ Модуль Кадрового обліку та заробітної плати на базі системи 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲
✅ Управлінське рішення: чи варто переходити з 1С на 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲?

Webinar проходить за участю 2-х спікерів:

Тетяна Пархомчук – керівник відділу бізнес-аналізу, координатор програми SAP Partner Edge (BDO in Ukraine)

Олексій Главінський – методолог-бухгалтер, консультант 𝗦𝗔𝗣 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗢𝗻𝗲

Ви також можете заздалегідь написати свої питання, відповіді на які хочете отримати під час вебінару (своє питання пишіть в поле «Коментар») https://www.bdo.ua/uk-ua/bdo-uk/sap-business-one/contacts

Дата: 𝟮𝟳 Січня (Ср)
Час: 𝟭𝟭:𝟬𝟬 – 𝟭𝟮:𝟬𝟬
Місце: Online – Microsoft Teams

Участь у вебінарі – БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією http://bit.ly/3nlAO6C

Будуть питання – телефонуйте / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: