fbpx

Белста розвиває мережу фірмових магазинів

03/ 09/ 2020
  Белста - український бренд, символ якості домашнього взуття і синонім домашнього комфорту для більшості покупців, бере нову виробничу і творчу висоту. Другий рік найвідоміша фабрика країни по виробництву домашнього взуття розвиває мережу відомих фірмових магазинів. Дистрибюторська мережа вже охоплює великі міста, але також є намір відкрити магазин «БЕЛСТА» в кожному місті України. І ось до осені 2020 дизайнерський цех фабрики готовий представити результат своїх стильних і сміливих фантазій на тему міського взуття.«Белста» виводить на споживчий ринок нову колекцію вуличного взуття найвищої якості і модних тенденцій, яка випереджає час і здатна закохати в себе будь-якого цінителя краси. У кожному шоу-румі представлено безліч моделей на будь-який смак з кращих колекцій. Всіх їх обєднують демократична ціна, національне походження і незмінна якість БЕЛСТИ. www.belsta.shoes

Белста – український бренд, символ якості домашнього взуття і синонім домашнього комфорту для більшості покупців, бере нову виробничу і творчу висоту.

Другий рік найвідоміша фабрика країни по виробництву домашнього взуття розвиває мережу відомих фірмових магазинів.

Дистриб’юторська мережа вже охоплює великі міста, але також є намір відкрити магазин «БЕЛСТА» в кожному місті України.

І ось до осені 2020 дизайнерський цех фабрики готовий представити результат своїх стильних і сміливих фантазій на тему міського взуття.«Белста» виводить на споживчий ринок нову колекцію вуличного взуття найвищої якості і модних тенденцій, яка випереджає час і здатна закохати в себе будь-якого цінителя краси.

У кожному шоу-румі представлено безліч моделей на будь-який смак з кращих колекцій. Всіх їх об’єднують демократична ціна, національне походження і незмінна якість БЕЛСТИ.

www.belsta.shoes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: