fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Авіація України – перспективи та нові виклики

16/ 07/ 2021
  Готель Intercontinental, Київ, Україна, 27 липня 2021 Boryspil Magazine спільно з недержавною організацією Sky People представляють інформаційну платформу для експертів авіаційної індустрії України і інших країн - конференцію Авіація України - перспективи та нові виклики. Україна забезпечує зручне географічне розташування, а також розвинений ланцюжок постачань в авіаційній галузі. Високорозвинений сектор авіаційної галузі, який включає 17 міжнародних аеропортів, 46 місцевих і міжнародних авіаліній, а також пропонує виняткові можливості для розвитку. Формат форуму пристосований до поточних вимог Міністерства охорони здоровя для забезпечення безпечного комунікаційного середовища. УАФ - це змішана інформаційна платформа, яка поєднує онлайн вебинари і простори для роботи в особистому форматі. Доповідачі конференції нададуть тематичні дослідження по залученості співробітників, перепідготовці, оперативним завданням із скороченою чисельністю персоналу і багато чого іншого. Фінансові перспективи Досліджуйте і вивчіть нові можливості інвестицій і продажів у авіаційній галузі України Новини індустрії Дискусії про проекти і актуальні події, що відбуваються у галузі авіаіндустрії Налагодження професійних звязків Підтримуйте звязки і знаходьте нових партнерів для вашого бізнесу і нових проектів Ідеї для масштабування Беріть участь в наших заходах і масштабуйте свій бізнес і ідеї для досягнення нового рівня Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 25%, будь ласка, вказуйте це при реєстрації. Програму та спікерів можна переглянути на сайті конференції https://aviaforum.eu/ua/home-ua/

Готель Intercontinental, Київ, Україна, 27 липня 2021

Boryspil Magazine спільно з недержавною організацією Sky People представляють інформаційну платформу для експертів авіаційної індустрії України і інших країн – конференцію Авіація України – перспективи та нові виклики. Україна забезпечує зручне географічне розташування, а також розвинений ланцюжок постачань в авіаційній галузі. Високорозвинений сектор авіаційної галузі, який включає 17 міжнародних аеропортів, 46 місцевих і міжнародних авіаліній, а також пропонує виняткові можливості для розвитку.

Формат форуму пристосований до поточних вимог Міністерства охорони здоров’я для забезпечення безпечного комунікаційного середовища. УАФ – це змішана інформаційна платформа, яка поєднує онлайн вебинари і простори для роботи в особистому форматі.

Доповідачі конференції нададуть тематичні дослідження по залученості співробітників, перепідготовці, оперативним завданням із скороченою чисельністю персоналу і багато чого іншого.

Фінансові перспективи

  • Досліджуйте і вивчіть нові можливості інвестицій і продажів у авіаційній галузі України

Новини індустрії

  • Дискусії про проекти і актуальні події, що відбуваються у галузі авіаіндустрії

Налагодження професійних зв’язків

  • Підтримуйте зв’язки і знаходьте нових партнерів для вашого бізнесу і нових проектів

Ідеї для масштабування

  • Беріть участь в наших заходах і масштабуйте свій бізнес і ідеї для досягнення нового рівня

Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 25%, будь ласка, вказуйте це при реєстрації.

Програму та спікерів можна переглянути на сайті конференції https://aviaforum.eu/ua/home-ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: