fbpx

AVELLUM – юридична фірма року у сфері банківського і фінансового права та корпоративного права

29/ 05/ 2018
  Ми раді повідомити, що AVELLUM отримала дві нагороди на XII церемонії вручення Юридичної премії року, яка відбулася 16 травня 2018 року в готелі InterContinental Kyiv: Юридична фірма року у сфері банківського та фінансового права Юридична фірма року у сфері корпоративного права Ці нагороди від “Юридичної практики” присуджено AVELLUM за бездоганний супровід найбільших трансакцій у сфері банківського і фінансового права та корпоративного права в Україні протягом минулого року, серед яких: Випуск єврооблігацій України на суму 3 млрд. дол. США з доходністю 7,375% Залучення кредиту Державним підприємством “Енергоатом” на суму 250 млн. дол. США Випуск єврооблігацій МХП на суму 500 млн. дол. США з доходністю 7,75% Продаж мережі гіпермаркетів Караван групі Ашан Придбання 99,91% акцій ПАТ “Марфін Банк” AVELLUM продовжує працювати над найбільш складними та передовими трансакціями. Нещодавно AVELLUM виступила юридичним радником щодо таких трансакцій: Рефінансування боргу групи Метінвест у розмірі 2,271 млрд. дол. США, що є найбільшим рефінансуванням групи Угода Укрзалізниці з General Electric Company на суму 1 млрд. дол. США Відчуження частки у розмірі 90% у групі Ергопак на користь Sarantis Group Отримання дозволу Антимонопольного комітету України для Uber на концентрацію для створення спільного підприємства з Yandex, яке оцінюється у 3,8 млрд. дол. США Окрім нагород, які підтверджують, що AVELLUM є лідером юридичного ринку в Україні у сфері корпоративних фінансів, AVELLUM також була представлена у таких номінаціях: Юридична фірма року Юридична фірма року у сфері податкового права Юридична фірма року в агросфері Партнер Юрій Нечаєв також отримав номінацію на звання кращого юриста у сфері корпоративного права/M&A. Юридична премія року видавництва “Юридична практика” відзначає видатні досягнення українських юридичних фірм та міжнародних юридичних фірм, присутніх в Україні, а також кращих юристів у різних галузях права.

Ми раді повідомити, що AVELLUM отримала дві нагороди на XII церемонії вручення Юридичної премії року, яка відбулася 16 травня 2018 року в готелі InterContinental Kyiv:

 • Юридична фірма року у сфері банківського та фінансового права
 • Юридична фірма року у сфері корпоративного права

Ці нагороди від “Юридичної практики” присуджено AVELLUM за бездоганний супровід найбільших трансакцій у сфері банківського і фінансового права та корпоративного права в Україні протягом минулого року, серед яких:

 • Випуск єврооблігацій України на суму 3 млрд. дол. США з доходністю 7,375%
 • Залучення кредиту Державним підприємством “Енергоатом” на суму 250 млн. дол. США
 • Випуск єврооблігацій МХП на суму 500 млн. дол. США з доходністю 7,75%
 • Продаж мережі гіпермаркетів Караван групі Ашан
 • Придбання 99,91% акцій ПАТ “Марфін Банк”

AVELLUM продовжує працювати над найбільш складними та передовими трансакціями. Нещодавно AVELLUM виступила юридичним радником щодо таких трансакцій:

 • Рефінансування боргу групи Метінвест у розмірі 2,271 млрд. дол. США, що є найбільшим рефінансуванням групи
 • Угода Укрзалізниці з General Electric Company на суму 1 млрд. дол. США
 • Відчуження частки у розмірі 90% у групі Ергопак на користь Sarantis Group
 • Отримання дозволу Антимонопольного комітету України для Uber на концентрацію для створення спільного підприємства з Yandex, яке оцінюється у 3,8 млрд. дол. США

Окрім нагород, які підтверджують, що AVELLUM є лідером юридичного ринку в Україні у сфері корпоративних фінансів, AVELLUM також була представлена у таких номінаціях:

 • Юридична фірма року
 • Юридична фірма року у сфері податкового права
 • Юридична фірма року в агросфері

Партнер Юрій Нечаєв також отримав номінацію на звання кращого юриста у сфері корпоративного права/M&A.

Юридична премія року видавництва “Юридична практика” відзначає видатні досягнення українських юридичних фірм та міжнародних юридичних фірм, присутніх в Україні, а також кращих юристів у різних галузях права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: