fbpx

AVELLUM визнано провідною юридичною фірмою за версією The Legal 500 – 2018

19/ 04/ 2018

Нещодавно оприлюднений рейтинг The Legal 500 рекомендує 9 практик AVELLUM та відзначає 8 юристів нашої фірми.

Наші практики корпоративних фінансів стабільно займають найвищі позиції, а інші ключові практики демонструють значний ріст, підтверджуючи статус AVELLUM як провідної юридичної фірми, що надає повний спектр послуг:

Гліб Бондар, старший партнер та голова практики банківського і фінансового права та ринків капіталу, вже 8 років поспіль входить до списку провідних юристів України у своїх галузях правa.

The Legal 500 рекомендує Юрія Нечаєва, партнера AVELLUM, у сфері комерційного, корпоративного права та M&A.

Микола Стеценко, керуючий партнер та голова практики корпоративного права/M&A, також восьмий рік поспіль входить до списку провідних юристів України у сфері комерційного, корпоративного права та M&A. Крім того, Миколу Стеценка визнано провідним фахівцем у практиці приватних клієнтів.

Ми надзвичайно пишаємося тим, що звання “Next generation lawyers” (“Юристи нового покоління”) отримали 5 юристів AVELLUM:

The Legal 500 є одним з найпрестижніших юридичних видань у світі, яке визначає провідні юридичні фірми у понад 100 юрисдикціях протягом 29 років. Дослідження The Legal 500 основане на відгуках понад 300 000 клієнтів по всьому світу, анкетах, наданих юридичними фірмами, та інтерв’ю, проведених з провідними практикуючими юристами, а також на інформації, наданій командою дослідників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: