fbpx

AVELLUM консультувала ЄБРР у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту провідній українській компанії з обробки деревини

26/ 06/ 2019

AVELLUM виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) у зв’язку з наданням ТОВ “Цунамі” (“Цунамі”) довгострокового забезпеченого кредиту з вищим пріоритетом на суму до 3 млн євро.

ЄБРР сприяє сталому використанню лісових ресурсів в Україні, підтримуючи впровадження нових методів управління відходами у великій українській деревообробній компанії “Цунамі”, які дозволять скоротити обсяг відходів деревини на 23% або 3 000 т на рік.

Додатково до цього кредиту Європейський Союз надасть грант на суму до 70 000 євро в межах ініціативи “EU4Business”. Ще один грант на суму 170 280 дол. США буде надано Глобальним екологічним фондом відповідно до програми ФІНТЕК, створеної з метою передачі технологій у сфері пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні, що з початку своєї діяльності в Україні у 1993 році надав кредити на суму майже 13,3 млрд євро для приблизно 423 проектів.

“Цунамі” є одним з провідних українських виробників дерев’яних покриттів для підлоги, що здійснює повний цикл обробки деревини.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Марії Цабаль та юристів Олега Країнського і Анни Калабської.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості, податкового та трудового права: The Legal500 2019

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: