fbpx

AVELLUM консультувала ЄБРР у зв’язку з наданням фінансування ТОВ “Негабарит-Сервіс”

21/ 03/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) у зв’язку із забезпеченим кредитом з вищим пріоритетом на суму до 2,6 млн. євро, наданого ТОВ “Негабарит-Сервіс” (“Товариство”), лідеру автомобільних перевезень негабаритних і складних вантажів на українському ринку. Кредит був наданий для фінансування інвестиційної програми Товариства, що передбачає придбання 42 тягачів, обладнаних передовими системами GPS, і 18 причепів. Завдяки оновленню транспортного парку промислові компанії в Україні та Євросоюзі отримають доступ до більш широкого кола послуг з перевезення негабаритних вантажів. Оновлення автопарку дозволить зменшити операційні витрати Товариства щонайменше на 30% завдяки скороченню витрат палива і зменшенню вартості технічного обслуговування. Нові вантажівки будуть відповідати екологічним стандартам не нижче Євро-6, що допоможе скоротити викиди оксидів азоту (NOx) на 80% і оксиду вуглецю (CO) – на 22%. ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні, що надав кредити на загальну суму майже 13,1 млрд. євро для понад 418 проектів в Україні з 1993 року. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Марії Цабаль та юристів Олександри Купрійчук і Анни Калабської. AVELLUM AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014 Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015 Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018 Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

AVELLUM виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) у зв’язку із забезпеченим кредитом з вищим пріоритетом на суму до 2,6 млн. євро, наданого ТОВ “Негабарит-Сервіс” (“Товариство”), лідеру автомобільних перевезень негабаритних і складних вантажів на українському ринку.

Кредит був наданий для фінансування інвестиційної програми Товариства, що передбачає придбання 42 тягачів, обладнаних передовими системами GPS, і 18 причепів. Завдяки оновленню транспортного парку промислові компанії в Україні та Євросоюзі отримають доступ до більш широкого кола послуг з перевезення негабаритних вантажів.

Оновлення автопарку дозволить зменшити операційні витрати Товариства щонайменше на 30% завдяки скороченню витрат палива і зменшенню вартості технічного обслуговування. Нові вантажівки будуть відповідати екологічним стандартам не нижче Євро-6, що допоможе скоротити викиди оксидів азоту (NOx) на 80% і оксиду вуглецю (CO) – на 22%.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні, що надав кредити на загальну суму майже 13,1 млрд. євро для понад 418 проектів в Україні з 1993 року.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Марії Цабаль та юристів Олександри Купрійчук і Анни Калабської.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: