AVELLUM консультувала ЄБРР щодо першого проекту з надання фінансування навчальному закладу в Україні

30/ 11/ 2018
  AVELLUM виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) з питань українського права у зв’язку із забезпеченим кредитом з вищим пріоритетом на суму до 1,3 млн. євро, наданого Приватному вищому навчальному закладу “Київський медичний університет” (“КМУ”). КМУ використає кредит для розширення своїх освітніх програм у сфері стоматології та фармацевтики шляхом придбання нового навчального корпусу, де навчатимуться додатково 1 000 студентів на рік (“Проект”). Це перший проект з фінансування ЄБРР навчального закладу в Україні. Старший партнер AVELLUM Гліб Бондар прокоментував транcакцію: “Україна стає більш популярною країною для отримання медичної освіти серед іноземних студентів. Нам дуже приємно консультувати ЄБРР, нашого постійного клієнта, щодо першого проекту з фінансування українського навчального закладу, що позитивно вплине на ріст всього приватного навчального сектора”. КМУ є одним з найбільших українських приватних університетів та єдиним приватним медичним університетом такого масштабу (орієнтовно 2 700 студентів, при цьому 30% – це іноземні студенти з 56 країн). Основними напрямками спеціалізації в КМУ є стоматологія та фармацевтика, які викладаються українською, російською та англійською мовами. КМУ визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як медичний навчальний заклад, а також внесений до Світового довідника медичних навчальних закладів (World Directory of Medical Schools), Міжнародного довідника медичної освіти (IMED) та Довідника Авіценна (Avicenna Database). ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Банк у сукупності надав кредити майже на 12,1 млрд. євро для приблизно 400 проектів в Україні з початку своєї діяльності у 1993 році у цій країні. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Марії Цабаль та молодшого юриста Анни Калабської. AVELLUM AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018 Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

AVELLUM виступила радником Європейського банку реконструкції та розвитку (“ЄБРР”) з питань українського права у зв’язку із забезпеченим кредитом з вищим пріоритетом на суму до 1,3 млн. євро, наданого Приватному вищому навчальному закладу “Київський медичний університет” (“КМУ”).

КМУ використає кредит для розширення своїх освітніх програм у сфері стоматології та фармацевтики шляхом придбання нового навчального корпусу, де навчатимуться додатково 1 000 студентів на рік (“Проект”).

Це перший проект з фінансування ЄБРР навчального закладу в Україні.

Старший партнер AVELLUM Гліб Бондар прокоментував транcакцію: “Україна стає більш популярною країною для отримання медичної освіти серед іноземних студентів. Нам дуже приємно консультувати ЄБРР, нашого постійного клієнта, щодо першого проекту з фінансування українського навчального закладу, що позитивно вплине на ріст всього приватного навчального сектора”.

КМУ є одним з найбільших українських приватних університетів та єдиним приватним медичним університетом такого масштабу (орієнтовно 2 700 студентів, при цьому 30% – це іноземні студенти з 56 країн). Основними напрямками спеціалізації в КМУ є стоматологія та фармацевтика, які викладаються українською, російською та англійською мовами. КМУ визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як медичний навчальний заклад, а також внесений до Світового довідника медичних навчальних закладів (World Directory of Medical Schools), Міжнародного довідника медичної освіти (IMED) та Довідника “Авіценна” (Avicenna Database).

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Банк у сукупності надав кредити майже на 12,1 млрд. євро для приблизно 400 проектів в Україні з початку своєї діяльності у 1993 році у цій країні.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Марії Цабаль та молодшого юриста Анни Калабської.

AVELLUM

AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами.

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018

Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: