fbpx

AVELLUM консультувала Укрзалізницю у зв’язку з укладенням угоди з General Electric на суму 1 млрд. дол. США

06/ 03/ 2018

AVELLUM виступила українським юридичним радником Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” (“Укрзалізниця”) у зв’язку з укладенням угоди з General Electric Company (“GE”). Метою проекту є оновлення та модернізація локомотивного парку Укрзалізниці в рамках довгострокового партнерства, що передбачає поставку до 225 нових локомотивів, модернізацію 75 наявних тепловозів. Очікується, що у 2018-2019 роках GE поставить Укрзалізниці 30 нових локомотивів відповідно до договору фінансового лізингу, укладеного з Акціонерним товариством “Державний експортно-імпортний банк України”.

AVELLUM надавала Укрзалізниці юридичні консультації з питань укладення рамкової угоди та договору фінансового лізингу щодо поставки 30 локомотивів.

Ця трансакція є важливим кроком на шляху до модернізації інфраструктури залізничного транспорту України. Крім того, з метою дотримання вимог щодо локалізації, використання українських потужностей, а також вироблених в Україні комплектуючих, обладнання та матеріалів становитиме 10% з подальшим збільшенням до 40% протягом 10 років.

Укрзалізниця є публічним акціонерним товариством у галузі залізничного транспорту України. Експлуатаційна мережа залізниць підприємства складає приблизно 22 000 км.

GE – світовий лідер у галузі технологій, а також постачальник обладнання, послуг та технологічних рішень у галузі залізничного та морського транспорту, гірничодобувній галузі, а також у сферах випуску обладнання для вироблення електроенергії і бурового обладнання.

Команду AVELLUM очолив радник Максим Максименко за підтримки старшого юриста Анни Мельничук під керівництвом керуючого партнера Миколи Стеценка та старшого партнера Гліба Бондарa.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: