fbpx

AVELLUM консультувала українську інвестиційну компанію щодо створення спільного підприємства в галузі відновлювальної енергетики

30/ 05/ 2018
  AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) стосовно створення спільного підприємства з VR Capital Group з метою будівництва сонячної електростанції потужністю 63,8 МВт у Хмельницькій області. AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційної документації, а також у завершені всієї трансакції. AVELLUM також надавала юридичну підтримку ICU у погодженні положень договору на придбання сонячних панелей, укладеного з міжнародною компанією, що займається проектуванням, матеріально-технічним забезпеченням, будівництвом “під ключ” та наданням готових рішень для сонячних електростанцій. Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ця трансакція відображає не тільки нашу глибоку експертизу у сфері M&A, завдяки якій AVELLUM добре відома на ринку вже багато років, але й нашу здатність надавати юридичну підтримку щодо всіх юридичних питань, які виникають у процесі реалізації проектів у галузі відновлювальної енергетики”. ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі. VR Capital Group – це компанія з управління активами, що спеціалізується на проблемних цінних паперах та капіталовкладеннях і орієнтована на ринки, що розвиваються. VR Capital Group має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві, а також здійснює свою діяльність у Буенос-Айресі. Команду AVELLUM очолював партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова та Ольги Терсіної.

AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) стосовно створення спільного підприємства з VR Capital Group з метою будівництва сонячної електростанції потужністю 63,8 МВт у Хмельницькій області.

AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційної документації, а також у завершені всієї трансакції. AVELLUM також надавала юридичну підтримку ICU у погодженні положень договору на придбання сонячних панелей, укладеного з міжнародною компанією, що займається проектуванням, матеріально-технічним забезпеченням, будівництвом “під ключ” та наданням готових рішень для сонячних електростанцій.

Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ця трансакція відображає не тільки нашу глибоку експертизу у сфері M&A, завдяки якій AVELLUM добре відома на ринку вже багато років, але й нашу здатність надавати юридичну підтримку щодо всіх юридичних питань, які виникають у процесі реалізації проектів у галузі відновлювальної енергетики”.

ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі.

VR Capital Group – це компанія з управління активами, що спеціалізується на проблемних цінних паперах та капіталовкладеннях і орієнтована на ринки, що розвиваються. VR Capital Group має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві, а також здійснює свою діяльність у Буенос-Айресі.

Команду AVELLUM очолював партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова та Ольги Терсіної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: