fbpx

AVELLUM консультувала українську інвестиційну компанію щодо створення ще одного спільного підприємства в галузі відновлювальної енергетики

17/ 10/ 2018
  AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) стосовно створення спільного підприємства з VR Capital Group з метою будівництва сонячної електростанції потужністю 34,75 МВт у Херсонській області. AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційної документації, а також у завершені всієї трансакції. Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ми з гордістю представляли ICU у черговій M&A угоді у сфері відновлюваної енергетики. Ми дійсно цінуємо те, що наші клієнти дають нам можливість не лише працювати на найбільш складних угодах на ринку, а й робити внесок у модернізацію нашої країни”. ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі. VR Capital Group – це компанія з управління активами, що спеціалізується на проблемних цінних паперах та капіталовкладеннях і орієнтована на ринки, що розвиваються. VR Capital Group має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві, а також здійснює свою діяльність у Буенос-Айресі. Команду AVELLUM очолював партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова, Владислава Александрова та Дарини Михайленко. AVELLUM AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018 Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) стосовно створення спільного підприємства з VR Capital Group з метою будівництва сонячної електростанції потужністю 34,75 МВт у Херсонській області.

AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційної документації, а також у завершені всієї трансакції.

Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ми з гордістю представляли ICU у черговій M&A угоді у сфері відновлюваної енергетики. Ми дійсно цінуємо те, що наші клієнти дають нам можливість не лише працювати на найбільш складних угодах на ринку, а й робити внесок у модернізацію нашої країни”.

ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі.

VR Capital Group – це компанія з управління активами, що спеціалізується на проблемних цінних паперах та капіталовкладеннях і орієнтована на ринки, що розвиваються. VR Capital Group має офіси у Лондоні, Нью-Йорку та Москві, а також здійснює свою діяльність у Буенос-Айресі.

Команду AVELLUM очолював партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова, Владислава Александрова та Дарини Михайленко.

AVELLUM

AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами.

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018

Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: