fbpx

AVELLUM консультувала спільних лід-менеджерів щодо випуску Нафтогазом єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США

29/ 07/ 2019

AVELLUM виступила юридичним радником спільних лід-менеджерів – Citigroup Global Markets Limited та Deutsche Bank AG, London Branch – з питань українського права щодо випуску НАК “Нафтогаз України” єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США.

Трансакція була проведена у формі випуску облігацій участі у кредиті двома серіями у різних валютах. Деноміновані в євро облігації з погашенням через 5 років були випущені з дохідністю в 7,125%, а деноміновані у дол. США облігації з погашенням через 3 роки були випущені з дохідністю в 7,375%.

Після залучення коштів на привабливих умовах, Нафтогаз тепер може краще підготуватися до наступного зимового сезону шляхом накопичення обсягів газу в підземних сховищах газу.

Для нас честь бути частиною успішного завершення цієї справді знакової трансакції”, – зазначає старший партнер Гліб Бондар. – “Вона є особливою для нас не тільки з точки зору інтелектуальних та юридичних викликів, з якими ми стикалися у процесі підготовки угоди, але й тому, що вона має безпосередній позитивний вплив на економічний та соціальний добробут населення України”.

НАК “Нафтогаз України” є вертикально-інтегрованою нафтогазовою компанією, яка здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки газових і нафтових родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Дмитра Симбірьова, Анни Михальової та Анни Калабської. Партнер Вадим Медведєв та юристи Антон Задериголова, Владислав Александров та Єлизавета Кравцова консультували з питань податкового права, пов’язаних з трансакцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: