AVELLUM консультувала щодо випуску Україною єврооблігацій на суму 2 млрд. дол. США

11/ 12/ 2018
  AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань випуску єврооблігацій на суму 2 млрд. дол. США, що включав два транші зі строком погашення через 5,5 та 10 років. Спільними лід-менеджерами трансакції виступили J.P. Morgan Securities, Goldman Sachs, BNP Paribas та Citigroup. Частина надходжень від випуску буде використана для погашення короткострокових облігацій України на суму 725 млн. дол. США з погашенням у 2019 році, під час випуску яких AVELLUM також виступила радником влітку 2018 року. Решту суми буде використано для загальних бюджетних цілей. Новий випуск облігацій, разом із іншими коштами офіційних кредиторів, допоможе забезпечити бюджетну ліквідність та макроекономічну стабільність України. Для AVELLUM ця угода стала ще однією трансакцією у сфері фінансування державного сектору. Команду очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Тараса Дмуховського, податкового радника Вадима Медвєдєва та юристів Олега Країнського, Анастасії Воронової, Ореста Франчука, Анни Михальової, Анни Калабської, Єлизавети Кравцової та Олеся Бідношиї.

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань випуску єврооблігацій на суму 2 млрд. дол. США, що включав два транші зі строком погашення через 5,5 та 10 років. Спільними лід-менеджерами трансакції виступили J.P. Morgan Securities, Goldman Sachs, BNP Paribas та Citigroup.

Частина надходжень від випуску буде використана для погашення короткострокових облігацій України на суму 725 млн. дол. США з погашенням у 2019 році, під час випуску яких AVELLUM також виступила радником влітку 2018 року. Решту суми буде використано для загальних бюджетних цілей.

Новий випуск облігацій, разом із іншими коштами офіційних кредиторів, допоможе забезпечити бюджетну ліквідність та макроекономічну стабільність України. Для AVELLUM ця угода стала ще однією трансакцією у сфері фінансування державного сектору.

Команду очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радника Тараса Дмуховського, податкового радника Вадима Медвєдєва та юристів Олега Країнського, Анастасії Воронової, Ореста Франчука, Анни Михальової, Анни Калабської, Єлизавети Кравцової та Олеся Бідношиї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: