fbpx

AVELLUM консультувала щодо продажу Smart Plaza Obolon

02/ 12/ 2019

AVELLUM виступила юридичним радником продавців у зв’язку з продажем Smart Plaza Obolon, нового торгово-розважального центру у Києві. URE Holding Limited, компанія, що входить до складу групи Dragon Capital, виступила покупцем.

AVELLUM консультувала клієнтів з питань структурування цієї складної багатосторонньої трансакції, провела переговори щодо трансакційної документації та надала підтримку на етапі підписання і завершення трансакції.

Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ця трансакція була непересічною з багатьох причин. Серед іншого, ми брали участь у тривалих і складних переговорах та допомагали із підписанням за участю багатьох сторін у декількох юрисдикціях. Також вкотре виправдала себе характерна для AVELLUM взаємодія експертів з різних практик, що дозволяє нам ефективно вирішувати питання M&A, нерухомості, корпоративного і податкового права, що зазвичай виникають у наших клієнтів у подібних трансакціях”.

Smart Plaza Obolon було відкрито у січні цього року. Орендна площа центру становить понад 9 000 м2. Це один із інноваційних багатофункціональних комплексів, збудованих девелопером A-Development, що включає як житлові приміщення, так і торгово-розважальні площі. Девелоперська компанія UDP також виступила співінвестором цього проекту. Smart Plaza Obolon розташований у Оболонському районі, одному з найбільш густонаселених районів Києва, поблизу станції метро “Мінська”.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Олексія Маслова та Марини Буйницької.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: