fbpx

AVELLUM консультувала щодо першого за понад десятиліття випуску Україною облігацій у євро

08/ 07/ 2019

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України у зв’язку із черговим знаковим випуском єврооблігацій. Випуск 7-річних облігацій на суму 1 млрд євро став першим випуском облігацій у євро, здійсненим Україною за майже 15 років.

Облігації є частиною оголошеної у червні цього року стратегії Уряду щодо диверсифікації державного боргу України, деномінованого переважно у доларах США. Вигідна процентна ставка у 6,75% також дозволить збалансувати видатки державного бюджету на обслуговування боргу.

Цей випуск деномінованих у євро облігацій стане важливою частиною портфеля трансакцій у сфері фінансування державного сектору, які ми супроводжували”, – зазначає старший партнер Гліб Бондар. – “З кінця 2017 року, коли Україна повернулася на ринок єврооблігацій, AVELLUM консультувала Міністерство фінансів України щодо цілого ряду трансакцій на фондових ринках, кожна з яких була позитивно сприйнята інвесторами. Ми дуже задоволені нагодою продовжити нашу співпрацю і зробити свій внесок в успіх цієї трансакції”.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського і Мар’яни Веремчук.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості, податкового та трудового права: The Legal500 2019

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: