AVELLUM консультувала щодо отримання Україною фінансування під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку

14/ 03/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку з двома деномінованими в євро консорціумними кредитами, що були організовані Deutsche Bank у грудні 2018 року та березні 2019 року на загальну суму приблизно 1 млрд. доларів США. Обидва кредити були видані під гарантію від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг. Гарантія МБРР забезпечила вигідні комерційні умови, в тому числі 4,5-річний пільговий період для значної частини фінансування. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Анастасії Воронової та Олександри Купрійчук.

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку з двома деномінованими в євро консорціумними кредитами, що були організовані Deutsche Bank у грудні 2018 року та березні 2019 року на загальну суму приблизно 1 млрд. доларів США.

Обидва кредити були видані під гарантію від Міжнародного банку реконструкції та розвитку на підтримку державної політики у сфері економічного зростання та фіскально стійких послуг.

Гарантія МБРР забезпечила вигідні комерційні умови, в тому числі 4,5-річний пільговий період для значної частини фінансування.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Анастасії Воронової та Олександри Купрійчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: