fbpx

AVELLUM консультувала щодо нового знакового випуску Україною облігацій в євро

07/ 02/ 2020
  AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку із другим знаковим випуском Україною облігацій в євро. Україна залучила 1 250 000 000 євро за рекордно низькою ставкою 4,375%. Термін погашення нових єврооблігацій – через 10 років. Ця транcакція стала наступною після випуску облігацій на суму 1 000 000 000 євро з дохідністю 6.75% річних в липні 2019 року, який був першим випуском облігацій у євро, здійсненим Україною за більше ніж 10 років. “Ми раді підтримувати Міністерство фінансів України в закріпленні його позицій на ринку євро,”– зазначив старший партнер Гліб Бондар. –  “Впевнена стратегія управління державним боргом, яку провадить Міністерство, є однією із передумов макроекономічної стабільності держави. Ми пишаємось тим, що наша робота є складовою цього процесу”.   Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Миколи Фалька, Мар’яни Веремчук, Андрія Корнути та Владислава Гейвандова.

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку із другим знаковим випуском Україною облігацій в євро.

Україна залучила 1 250 000 000 євро за рекордно низькою ставкою 4,375%. Термін погашення нових єврооблігацій – через 10 років.

Ця транcакція стала наступною після випуску облігацій на суму 1 000 000 000 євро з дохідністю 6.75% річних в липні 2019 року, який був першим випуском облігацій у євро, здійсненим Україною за більше ніж 10 років.

Ми раді підтримувати Міністерство фінансів України в закріпленні його позицій на ринку євро,”– зазначив старший партнер Гліб Бондар. –  “Впевнена стратегія управління державним боргом, яку провадить Міністерство, є однією із передумов макроекономічної стабільності держави. Ми пишаємось тим, що наша робота є складовою цього процесу”.  

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Олега Країнського, Миколи Фалька, Мар’яни Веремчук, Андрія Корнути та Владислава Гейвандова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: