AVELLUM консультувала найбільшого виробника цегли в Україні у зв’язку з реструктуризацією і рефінансуванням його заборгованості

05/ 12/ 2018
  AVELLUM виступила юридичним радником Приватного акціонерного товариства з іноземними інвестиціями “Слобожанська Будівельна Кераміка” (“СБК”) у зв’язку з реструктуризацією і рефінансуванням заборгованості СБК, сума якої склала приблизно 20 млн. євро. Atlas Advisors, незалежна інвестиційна компанія, виступила ексклюзивним фінансовим радником акціонерів СБК з питань реструктуризації кредитного портфеля, залучення фінансування для рефінансування боргу і викупу акцій СБК. Трансакція включала (1) реструктуризацію і рефінансування заборгованості СБК перед міжнародною фінансовою організацією (“МФО”) і декількома іноземними та українськими банками (“Банки”), а також (2) залучення нового кредиту для рефінансування існуючої заборгованості, наданого іншим українським банком. За результатами реструктуризації МФО і Банки вийшли з трансакції. Акціонерна складова трансакції передбачала викуп акціонерами СБК акцій компанії у МФО та одного з Банків, які раніше були продані їм в якості забезпечення виконання зобов’язань СБК. Заснована в 1997 році, СБК є одним з найбільших виробників облицювальної цегли і поризованих керамічних блоків в Україні з повним циклом виробництва від видобутку глини до відвантаження готової продукції. Виробничі потужності СБК складаються з двох заводів, розташованих в м. Ромни (Сумська обл.) і с. Озера (Київська обл.), загальною виробничою потужністю 150 млн. шт. цегли на рік. СБК має власну сировинну базу з 4-х кар’єрів, розташованих в різних областях України. Юрій Нечаєв, партнер AVELLUM, зазначив: “Це була складна трансакція, що вимагала багато зусиль та включала питання як боргового, так і акціонерного фінансування. Ми були раді консультувати нашого клієнта на кожному етапі цієї успішної реструктуризації”. Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Тетяни Михайленко, Дмитра Ткачука, Олександра Куликовського та Анни Михальової. AVELLUM AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018 Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

AVELLUM виступила юридичним радником Приватного акціонерного товариства з іноземними інвестиціями “Слобожанська Будівельна Кераміка” (“СБК”) у зв’язку з реструктуризацією і рефінансуванням заборгованості СБК, сума якої склала приблизно 20 млн. євро. Atlas Advisors, незалежна інвестиційна компанія, виступила ексклюзивним фінансовим радником акціонерів СБК з питань реструктуризації кредитного портфеля, залучення фінансування для рефінансування боргу і викупу акцій СБК.

Трансакція включала (1) реструктуризацію і рефінансування заборгованості СБК перед міжнародною фінансовою організацією (“МФО”) і декількома іноземними та українськими банками (“Банки”), а також (2) залучення нового кредиту для рефінансування існуючої заборгованості, наданого іншим українським банком. За результатами реструктуризації МФО і Банки вийшли з трансакції.

Акціонерна складова трансакції передбачала викуп акціонерами СБК акцій компанії у МФО та одного з Банків, які раніше були продані їм в якості забезпечення виконання зобов’язань СБК.

Заснована в 1997 році, СБК є одним з найбільших виробників облицювальної цегли і поризованих керамічних блоків в Україні з повним циклом виробництва від видобутку глини до відвантаження готової продукції. Виробничі потужності СБК складаються з двох заводів, розташованих в м. Ромни (Сумська обл.) і с. Озера (Київська обл.), загальною виробничою потужністю 150 млн. шт. цегли на рік. СБК має власну сировинну базу з 4-х кар’єрів, розташованих в різних областях України.

Юрій Нечаєв, партнер AVELLUM, зазначив: “Це була складна трансакція, що вимагала багато зусиль та включала питання як боргового, так і акціонерного фінансування. Ми були раді консультувати нашого клієнта на кожному етапі цієї успішної реструктуризації”.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Тетяни Михайленко, Дмитра Ткачука, Олександра Куликовського та Анни Михальової.

AVELLUM

AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами.

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018

Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: