fbpx

AVELLUM консультувала МТБ Банк та Банк “Центр” у зв’язку зі злиттям

22/ 02/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником у зв’язку зі злиттям Публічного акціонерного товариства “МТБ Банк” (“МТБ Банк”) та Публічного акціонерного товариства “Комерційний Банк “Центр” (“Банк “Центр”). Злиття проводилося за спрощеною процедурою, запровадженою Законом України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”, що набрав чинності 29 квітня 2017 року (“Закон”). Внаслідок злиття МТБ Банк став правонаступником Банку “Центр”. AVELLUM надавала юридичні консультації МТБ Банку та Банку “Центр” щодо широкого кола питань корпоративного, трудового та антимонопольного права. Також, наша команда консультувала обох клієнтів під час підготовки трансакційної документації, пов’язаної зі злиттям. Це вже третє злиття в банківському секторі України з моменту набрання Законом чинності. Микола Стеценко, співкеруючий партнер AVELLUM, прокоментував: “Ми мали честь супроводжувати об’єднання бізнесів наших клієнтів у банківському секторі, яке стало прикладом трансакції такого типу на ринку. Ми бажаємо оновленому MTБ Банку успіху та досягнення найбільш амбітних цілей”. МТБ Банк має понад 130 відділень у найбільших містах України і надає повний спектр банківських послуг більш ніж 11 000 компаній і 200 000 фізичних осіб. Команду AVELLUM очолив співкеруючий партнер Микола Стеценко за підтримки старшого юриста Андрія Романчука, юристів Дмитра Ткачука та Олександра Куликовського. Радник Ярослав Медвєдєв та юристи Антон Архипов і Уляна Лутчин консультували з питань антимонопольного права. AVELLUM AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014 Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 — 2015 Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018 Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

AVELLUM виступила юридичним радником у зв’язку зі злиттям Публічного акціонерного товариства “МТБ Банк” (“МТБ Банк”) та Публічного акціонерного товариства “Комерційний Банк “Центр” (“Банк “Центр”). Злиття проводилося за спрощеною процедурою, запровадженою Законом України “Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків”, що набрав чинності 29 квітня 2017 року (“Закон”).

Внаслідок злиття МТБ Банк став правонаступником Банку “Центр”.

AVELLUM надавала юридичні консультації МТБ Банку та Банку “Центр” щодо широкого кола питань корпоративного, трудового та антимонопольного права. Також, наша команда консультувала обох клієнтів під час підготовки трансакційної документації, пов’язаної зі злиттям.

Це вже третє злиття в банківському секторі України з моменту набрання Законом чинності.

Микола Стеценко, співкеруючий партнер AVELLUM, прокоментував: “Ми мали честь супроводжувати об’єднання бізнесів наших клієнтів у банківському секторі, яке стало прикладом трансакції такого типу на ринку. Ми бажаємо оновленому MTБ Банку успіху та досягнення найбільш амбітних цілей”.

МТБ Банк має понад 130 відділень у найбільших містах України і надає повний спектр банківських послуг більш ніж 11 000 компаній і 200 000 фізичних осіб.

Команду AVELLUM очолив співкеруючий партнер Микола Стеценко за підтримки старшого юриста Андрія Романчука, юристів Дмитра Ткачука та Олександра Куликовського. Радник Ярослав Медвєдєв та юристи Антон Архипов і Уляна Лутчин консультували з питань антимонопольного права.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: