fbpx

AVELLUM консультувала Міністерство фінансів України у зв’язку із залученням ДП “НАЕК “Енергоатом” кредиту на суму 250 млн. дол. США під гарантії держави

06/ 03/ 2018
  AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку із залученням Державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” кредиту на суму 250 млн. дол. США під гарантії держави. Кредит фінансується за рахунок випуску облігацій участі у кредиті на ринках капіталу Сполучених Штатів Америки, що був організований Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith. Корпорація зарубіжних приватних інвестицій (OPIC), фінансова установа уряду США, застрахувала ризики за кредитом. Надходження від кредиту будуть використані з метою фінансування будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива з трьох атомних електростанцій України, на відведеній ділянці Чорнобильської зони відчуження. Введення в експлуатацію централізованого сховища дозволить створити безпечні умови для переробки, зберігання та убезпечення значних обсягів відпрацьованого ядерного палива. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радників Тараса Дмуховського та Вадима Медведєва, старшого юриста Анни Мельничук та юристів Ореста Франчука, Олега Країнського, Олексія Маслова та Владислава Александрова.

AVELLUM виступила юридичним радником Міністерства фінансів України з питань українського права у зв’язку із залученням Державним підприємством “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” кредиту на суму 250 млн. дол. США під гарантії держави.

Кредит фінансується за рахунок випуску облігацій участі у кредиті на ринках капіталу Сполучених Штатів Америки, що був організований Merrill Lynch, Pierce, Fenner & Smith. Корпорація зарубіжних приватних інвестицій (OPIC), фінансова установа уряду США, застрахувала ризики за кредитом.

Надходження від кредиту будуть використані з метою фінансування будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива з трьох атомних електростанцій України, на відведеній ділянці Чорнобильської зони відчуження. Введення в експлуатацію централізованого сховища дозволить створити безпечні умови для переробки, зберігання та убезпечення значних обсягів відпрацьованого ядерного палива.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки радників Тараса Дмуховського та Вадима Медведєва, старшого юриста Анни Мельничук та юристів Ореста Франчука, Олега Країнського, Олексія Маслова та Владислава Александрова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: