fbpx

AVELLUM консультувала МХП щодо випуску єврооблігацій на суму 550 млн. дол. США

11/ 05/ 2018

AVELLUM виступила юридичним радником MHP SE (“МХП”) з питань українського права у зв’язку з випуском єврооблігацій на суму 550 млн. дол. США, з доходністю 6,95% та погашенням через 8 років, забезпечених поруками її українських дочірніх компаній. J.P. Morgan Securities plc, Лондонська філія ING Bank N.V. та UBS Limited були спільними лід-менеджерами на цій транcакції.

Випуск єврооблігацій МХП було здійснено разом з пропозицією викупу непогашених облігацій сукупною основною сумою 495,6 млн. дол. США, випущених на суму 750 млн. дол. США, з доходністю 8,25% та погашенням у 2020 році.

Юрій Гвоздєв, директор юридичного департаменту МХП, прокоментував нашу роботу так: “AVELLUM є однією з найбільш бізнес-орієнтованих фірм, з якими ми працювали. У ході транcакції вони довели свою повну відданість роботі з такими вимогливими клієнтами, як МХП. Успіх транcакції у повній мірі є результатом професійної командної роботи наших визнаних юридичних радників”.

Старший партнер AVELLUM Гліб Бондар зазначив: “Для нас велика честь бути частиною цієї знакової транcакції з рекордно коротким строком завершення та історично низькою ставкою для випусків єврооблігацій українським приватним сектором. Пристрасть до складних проектів – це одна із цінностей нашої фірми, і ми щиро вдячні МХП за те, що вони довіряють нам свої найбільш інтелектуально та професійно складні трансакції”.

МХП є провідним виробником м’яса птиці в Європі та одним з найбільших виробників зерна в Україні. З 2008 року МХП допущена до лістингу на Лондонській фондовій біржі.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки старшого юриста Анни Мельничук, юристів Тетяни Михайленко, Ореста Франчука, Анастасії Воронової, Олега Країнського, Анни Михальової, а також за підтримки щодо питань податкового права радника Вадима Медведєва, юристів Владислава Александрова та Ігоря Монастирського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: