fbpx

AVELLUM консультувала МХП щодо випуску єврооблігацій на суму 350 млн дол. США

04/ 12/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником MHP Lux S.A. (“МХП”) з питань українського права у зв’язку з випуском облігацій на суму 350 млн дол. США з дохідністю 6,250% та з погашенням у 2029 році (“Облігації”). Структура трансакції передбачала випуск Облігацій, забезпечених гарантією першої черги MHP SE та низки її українських і кіпрських дочірніх компаній. Лондонська філія банку ING Bank N.V. та J.P. Morgan Securities plc виступили спільними букраннерами та спільними лід-менеджерами випуску. Старший партнер AVELLUM Гліб Бондар так прокоментував цю трансакцію: “Ми пишаємося тим, що з 2010 року МХП обирає AVELLUM своїм радником з питань українського права під час випуску єврооблігацій. Після успішних випусків єврооблігацій українськими квазі-суверенними емітентами МХП встановила новий рівень цін та строків погашення для українських емітентів. Ми раді, що наша команда мала змогу долучилася до успішного здійснення цієї трансакції”. МХП є однією з провідних агропромислових компаній України та одним з найбільших виробників м’яса птиці у Південно-Східній Європі. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Ореста Франчука, Анни Калабської та Мар’яни Веремчук. Партнер Вадим Медведєв та юристи Антон Задериголова і Єлізавета Кравцова консультували з питань податкового права.

AVELLUM виступила юридичним радником MHP Lux S.A. (“МХП”) з питань українського права у зв’язку з випуском облігацій на суму 350 млн дол. США з дохідністю 6,250% та з погашенням у 2029 році (“Облігації”). Структура трансакції передбачала випуск Облігацій, забезпечених гарантією першої черги MHP SE та низки її українських і кіпрських дочірніх компаній.

Лондонська філія банку ING Bank N.V. та J.P. Morgan Securities plc виступили спільними букраннерами та спільними лід-менеджерами випуску.

Старший партнер AVELLUM Гліб Бондар так прокоментував цю трансакцію: “Ми пишаємося тим, що з 2010 року МХП обирає AVELLUM своїм радником з питань українського права під час випуску єврооблігацій. Після успішних випусків єврооблігацій українськими квазі-суверенними емітентами МХП встановила новий рівень цін та строків погашення для українських емітентів. Ми раді, що наша команда мала змогу долучилася до успішного здійснення цієї трансакції”.

МХП є однією з провідних агропромислових компаній України та одним з найбільших виробників м’яса птиці у Південно-Східній Європі.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Ореста Франчука, Анни Калабської та Мар’яни Веремчук. Партнер Вадим Медведєв та юристи Антон Задериголова і Єлізавета Кравцова консультували з питань податкового права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: