fbpx

AVELLUM консультувала Метінвест щодо деномінованого у двох валютах випуску та пропозиції викупу єврооблігацій

05/ 12/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником Metinvest B.V. з питань українського права щодо: випуску єврооблігацій у двох валютах, у тому числі траншу на суму 500 млн дол. США з погашенням через 10 років та дохідністю 7,75% річних і траншу на суму 300 млн євро з погашенням через 5 років та дохідністю 5,625% річних; та пропозиції викупу єврооблігацій з номінальною сумою 944,5 млн дол. США та погашенням у 2023 році, метою якої був викуп за грошові кошти зазначених єврооблігацій на суму до 440 млн дол. США. Ця трансакція є визначною з таких причин: деномінований у доларах транш є найбільш тривалим траншем для Групи Метінвест на сьогоднішній день та з найнижчою ставкою дохідності, яка коли-небудь була встановлена для Групи Метінвест. Донедавна фінансування у доларах США строком на 10 років надавалося лише державному позичальнику в Україні перший деномінований в євро транш наданий з найнижчою ставкою дохідності, якої коли-небудь могли добитися українські емітенти в євро (у тому числі державні) Deutsche Bank, Natixis та UniCredit виступили спільними букраннерами випуску єврооблігацій та спільними дилерами-менеджерами пропозиції викупу. Група Метінвест – це вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості: від видобутку та обробки залізорудної сировини та вугілля до виробництва та продажу напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів, яка охоплює всі ключові світові ринки. Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Ореста Франчука та Анни Михальової. Партнер Вадим Медведєв та юристи Антон Задериголова та Єлизавета Кравцова консультували з питань податкового права.

AVELLUM виступила юридичним радником Metinvest B.V. з питань українського права щодо:

  • випуску єврооблігацій у двох валютах, у тому числі траншу на суму 500 млн дол. США з погашенням через 10 років та дохідністю 7,75% річних і траншу на суму 300 млн євро з погашенням через 5 років та дохідністю 5,625% річних; та
  • пропозиції викупу єврооблігацій з номінальною сумою 944,5 млн дол. США та погашенням у 2023 році, метою якої був викуп за грошові кошти зазначених єврооблігацій на суму до 440 млн дол. США.

Ця трансакція є визначною з таких причин:

  • деномінований у доларах транш є найбільш тривалим траншем для Групи Метінвест на сьогоднішній день та з найнижчою ставкою дохідності, яка коли-небудь була встановлена для Групи Метінвест. Донедавна фінансування у доларах США строком на 10 років надавалося лише державному позичальнику в Україні
  • перший деномінований в євро транш наданий з найнижчою ставкою дохідності, якої коли-небудь могли добитися українські емітенти в євро (у тому числі державні)

Deutsche Bank, Natixis та UniCredit виступили спільними букраннерами випуску єврооблігацій та спільними дилерами-менеджерами пропозиції викупу.

Група Метінвест – це вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній, що управляє кожною ланкою у виробничому ланцюжку створення вартості: від видобутку та обробки залізорудної сировини та вугілля до виробництва та продажу напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, ЄС та США, а також мережа продажів, яка охоплює всі ключові світові ринки.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Ореста Франчука та Анни Михальової. Партнер Вадим Медведєв та юристи Антон Задериголова та Єлизавета Кравцова консультували з питань податкового права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: