fbpx

AVELLUM консультувала Кернел у зв’язку із придбанням залізничного оператора на суму 64 млн. дол. США інвестиційним фондом компанії

25/ 02/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником компанії свого давнього клієнта Kernel Holding S.A. (“Кернел”) у зв’язку з придбанням 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю “Рейл Транзит Карго Україна” (“РТК-Україна”) вартістю 64 млн. дол. США, що розрахована виходячи з вартості компанії. AVELLUM надавала юридичну підтримку Кернел у погодженні та підписанні трансакційних документів, а також у завершенні трансакції. Це придбання дозволить підвищити рентабельність Кернел, уникнути збільшення логістичних витрат та забезпечити безперебійне перевезення зерна з елеваторів до портів. Кернел є одним з провідних у світі та найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, а також основним постачальником сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки. Кернел експортує свою продукцію у більш ніж 60 країн. РТК-Україна є другим найбільшим оператором парку вагонів-хоперів для транспортування зернових в Україні. Частка компанії на ринку становить 15%. РТК-Україна належить приблизно 3 000 вагонів-зерновозів. Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Владислава Александрова та Марини Буйницької. AVELLUM AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014 Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 — 2015 Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018 Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

AVELLUM виступила юридичним радником компанії свого давнього клієнта Kernel Holding S.A. (“Кернел”) у зв’язку з придбанням 100% частки у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю “Рейл Транзит Карго Україна” (“РТК-Україна”) вартістю 64 млн. дол. США, що розрахована виходячи з вартості компанії.

AVELLUM надавала юридичну підтримку Кернел у погодженні та підписанні трансакційних документів, а також у завершенні трансакції.

Це придбання дозволить підвищити рентабельність Кернел, уникнути збільшення логістичних витрат та забезпечити безперебійне перевезення зерна з елеваторів до портів.

Кернел є одним з провідних у світі та найбільшим в Україні виробником і експортером соняшникової олії, а також основним постачальником сільськогосподарської продукції з Чорноморського регіону на світові ринки. Кернел експортує свою продукцію у більш ніж 60 країн.

РТК-Україна є другим найбільшим оператором парку вагонів-хоперів для транспортування зернових в Україні. Частка компанії на ринку становить 15%. РТК-Україна належить приблизно 3 000 вагонів-зерновозів.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Владислава Александрова та Марини Буйницької.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal500 2018

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: