AVELLUM консультувала ICU щодо продажу 50% частки у проекті з будівництва 11 сонячних електростанцій

13/ 05/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) у зв’язку зі здійсненням комплексної угоди у сфері злиттів та поглинань, що включала: продаж VR Capital Group (“VR”) 50% частки у проекті з будівництва 11 сонячних електростанцій загальною потужністю приблизно 127 МВт у Миколаївській області створення спільного підприємства між ICU та VR AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційних документів, а також у завершенні трансакції. Крім того, AVELLUM консультувала ICU з усіх питань, пов’язаних із фінансуванням проекту. Ця трансакція доповнила портфоліо M&A угод AVELLUM у секторі відновлювальної енергетики та стала третім спільним проектом ICU та VR у секторі відновлювальної енергетики (на додаток до Кам’янець-Подільської та Херсонської сонячних електростанцій), щодо якого AVELLUM консультувала ICU. ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі. VR Capital Group управляє активами альтернативного типу загальною вартістю понад 4,5 млрд. дол. США. Заснована у 1999 році, VR Capital Group зосередила діяльність на глобальних ринках, що розвиваються. Головні офіси VR Capital Group знаходяться в Лондоні та Нью-Йорку, а діяльність консалтингових компаній групи регулюється Комісією з цінних паперів і бірж США та Управлінням з фінансового нагляду Великобританії. Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова та Владислава Александрова. Радник Максим Максименко та юрист Дарина Михайленко консультували з питань нерухомості. AVELLUM AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014 Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015 Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості, податкового та трудового права: The Legal500 2019 Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

AVELLUM виступила юридичним радником Investment Capital Ukraine (“ICU”) у зв’язку зі здійсненням комплексної угоди у сфері злиттів та поглинань, що включала:

  • продаж VR Capital Group (“VR”) 50% частки у проекті з будівництва 11 сонячних електростанцій загальною потужністю приблизно 127 МВт у Миколаївській області
  • створення спільного підприємства між ICU та VR

AVELLUM надавала юридичну підтримку ICU у погодженні та підписанні трансакційних документів, а також у завершенні трансакції. Крім того, AVELLUM консультувала ICU з усіх питань, пов’язаних із фінансуванням проекту.

Ця трансакція доповнила портфоліо M&A угод AVELLUM у секторі відновлювальної енергетики та стала третім спільним проектом ICU та VR у секторі відновлювальної енергетики (на додаток до Кам’янець-Подільської та Херсонської сонячних електростанцій), щодо якого AVELLUM консультувала ICU.

ICU – фінансова група, яка надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, управління активами приватних та інституційних інвесторів на ринках, які розвиваються в Центральній та Східній Європі.

VR Capital Group управляє активами альтернативного типу загальною вартістю понад 4,5 млрд. дол. США. Заснована у 1999 році, VR Capital Group зосередила діяльність на глобальних ринках, що розвиваються. Головні офіси VR Capital Group знаходяться в Лондоні та Нью-Йорку, а діяльність консалтингових компаній групи регулюється Комісією з цінних паперів і бірж США та Управлінням з фінансового нагляду Великобританії.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова та Владислава Александрова. Радник Максим Максименко та юрист Дарина Михайленко консультували з питань нерухомості.

AVELLUM

AVELLUM — провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2019 — 2014

Провідна юридична фірма (Band 1) у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2019 — 2015

Провідна юридична фірма (Tier 1) у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості, податкового та трудового права: The Legal500 2019

Рекомендована юридична фірма в номінації “Сприяння зростанню бізнесу”: FT Innovative Lawyers 2018

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: