fbpx

AVELLUM консультувала Horizon Capital щодо відчуження частки у групі Ергопак

17/ 05/ 2018
  AVELLUM виступила головним юридичним радником Horizon Capital та інших осіб щодо відчуження частки у розмірі 90% у групі Ергопак на користь Sarantis Group. AVELLUM консультувала клієнтів з різних аспектів структурування трансакції, готувала трансакційну документацію та вела переговори щодо неї, а також координувала процес підписання трансакційної документації та завершення всієї трансакції. Крім того, AVELLUM консультувала клієнтів з питань отримання дозволів Антимонопольного комітету України на цю трансакцію. Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ця трансакція була доволі складною, а тому вимагала чітко координованої роботи нашої команди на кількох паралельних напрямках роботи у дуже короткі строки. Ми успішно пройшли це випробовування, чим вкотре підтвердили, що командна робота є однією з наших основних корпоративних цінностей. Без сумніву, для нас є великою честю те, що ми допомогли Horizon Capital із черговим успішним виходом із інвестиції”. Ергопак є одним із лідерів на зростаючому українському ринку засобів для домашнього господарства із часткою ринку, що продовжувала зростати протягом останніх років. У 2017 році річний обсяг продажів групи Ергопак склав майже 29 млн. дол. США. Horizon Capital є провідною управляючою компанією в Україні (private equity firm) із понад 40 інституційними інвесторами, що здійснює управління чотирма фондами із загальною сумою під управлінням у розмірі понад 750 млн. дол. США та має досвід роботи у регіоні понад 25 років. Sarantis Group є однією з провідних компаній на ринку споживчих продуктів та має операційні дочірні підрозділи у 9 європейських країнах – Польщі, Румунії, Болгарії, Сербії, Чеській Республіці, Угорщині, Македонії, Боснії та Португалії. Sarantis Group має значну міжнародну присутність та мережу збуту, що експортує у понад 35 країн. Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки старшого юриста Андрія Романчука та юристів Дмитра Симбірьова та Олександра Куликовського. Керуючий партнер Микола Стеценко, старший юрист Ярослав Медвєдєв та юристи Андрій Гуменчук і Антон Архипов консультували з питань антимонопольного права.

AVELLUM виступила головним юридичним радником Horizon Capital та інших осіб щодо відчуження частки у розмірі 90% у групі Ергопак на користь Sarantis Group.

AVELLUM консультувала клієнтів з різних аспектів структурування трансакції, готувала трансакційну документацію та вела переговори щодо неї, а також координувала процес підписання трансакційної документації та завершення всієї трансакції.

Крім того, AVELLUM консультувала клієнтів з питань отримання дозволів Антимонопольного комітету України на цю трансакцію.

Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ця трансакція була доволі складною, а тому вимагала чітко координованої роботи нашої команди на кількох паралельних напрямках роботи у дуже короткі строки. Ми успішно пройшли це випробовування, чим вкотре підтвердили, що командна робота є однією з наших основних корпоративних цінностей. Без сумніву, для нас є великою честю те, що ми допомогли Horizon Capital із черговим успішним виходом із інвестиції”.

Ергопак є одним із лідерів на зростаючому українському ринку засобів для домашнього господарства із часткою ринку, що продовжувала зростати протягом останніх років. У 2017 році річний обсяг продажів групи Ергопак склав майже 29 млн. дол. США.

Horizon Capital є провідною управляючою компанією в Україні (private equity firm) із понад 40 інституційними інвесторами, що здійснює управління чотирма фондами із загальною сумою під управлінням у розмірі понад 750 млн. дол. США та має досвід роботи у регіоні понад 25 років.

Sarantis Group є однією з провідних компаній на ринку споживчих продуктів та має операційні дочірні підрозділи у 9 європейських країнах – Польщі, Румунії, Болгарії, Сербії, Чеській Республіці, Угорщині, Македонії, Боснії та Португалії. Sarantis Group має значну міжнародну присутність та мережу збуту, що експортує у понад 35 країн.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки старшого юриста Андрія Романчука та юристів Дмитра Симбірьова та Олександра Куликовського. Керуючий партнер Микола Стеценко, старший юрист Ярослав Медвєдєв та юристи Андрій Гуменчук і Антон Архипов консультували з питань антимонопольного права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: