fbpx

AVELLUM консультувала ДТЕК ВДЕ у зв’язку з першим випуском “зелених” єврооблігацій

12/ 12/ 2019

AVELLUM виступила українським радником ДТЕК ВДЕ у зв’язку з першим випуском “зелених” єврооблігацій на суму 325 млн. євро зі ставкою дохідності 8,50% та зі строком погашення через 5 років.

Структура випуску передбачала випуск компанією DTEK Renewables Finance B.V. облігацій з вищим пріоритетом, забезпечених гарантією материнської компанії емітента DTEK Renewables B.V., а також гарантією ТОВ “СОЛАР ФАРМ-3” та ТОВ “ОРЛІВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ”, дочірніх компаній DTEK Renewables B.V.

ДТЕК ВДЕ стала першою українською компанією, що здійснила випуск спеціалізованих цінних паперів з метою розвитку сектора відновлюваної енергетики. Цей випуск є новим інструментом для залучення інвестицій українськими компаніями, метою яких є розвиток “зеленої” енергетики в Україні. Використання “зелених” єврооблігацій дозволяє застосувати вигідний і високоефективний фінансовий механізм для підтримки переходу України до більш збалансованої енергетичної системи та зменшення викидів CO2.

Отримані кошти будуть спрямовані, зокрема, на фінансування та/або рефінансування існуючих проектів сонячної та вітряної енергетики, а також на розвиток “зелених” проектів, метою яких є збільшення виробництва, підключення та дистрибуція відновлюваної енергетики і супутньої інфраструктури.

Ми розділяємо бачення ДТЕК щодо створення “зеленої” енергетики в Україні, і раді, що стали частиною цієї знакової трансакції. Ця угода доповнила наш портфель угод у сфері відновлюваної енергетики і корпоративних фінансів та закріпила нашу позицію лідера у цих галузях”, – зазначає Гліб Бондар, старший партнер AVELLUM.

ДТЕК ВДЕ є найбільшим виробником електроенергії з відновлюваних джерел енергії в Україні з потужністю близько 1 ГВт.

Команду AVELLUM очолив старший партнер Гліб Бондар за підтримки юристів Анастасії Воронової, Олега Країнського, Ореста Франчука, Дмитра Симбірьова, Анни Михальової та Мар’яни Веремчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: