fbpx

AVELLUM консультувала девелопера сонячних електростанцій у зв’язку з продажем проекту з будівництва сонячної електростанції

12/ 07/ 2019

AVELLUM виступила юридичним радником SM Invest Construction B.V., девелопера сонячних електростанцій, у зв’язку з продажем акцій холдингової компанії, якій належать активи, необхідні для будівництва сонячної електростанції потужністю 148 МВт у Миколаївській області. Покупцем виступила Scatec Solar, провідний глобальний виробник сонячної енергії.

AVELLUM надавала юридичну підтримку клієнту під час переговорів щодо трансакційних документів. Ми також консультували клієнта з різних регуляторних питань та з питань законодавства у сфері нерухомості, які виникали під час здійснення трансакції.

Партнер AVELLUM Юрій Нечаєв прокоментував: “Ми мали честь надавати юридичну підтримку нашому новому клієнту протягом усього непростого процесу узгодження трансакційних документів в M&A угоді. Ця трансакція підтверджує, що AVELLUM залишається провідною юридичною фірмою, яку обирають місцеві гравці на українському ринку відновлюваної енергетики, що цінують наш досвід у сфері злиттів та поглинань, а також здатність знайти індивідуальні юридичні рішення для вирішення різних питань у сфері нерухомості та питань регуляторного характеру”.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юриста Дмитра Симбірьова. Радник Максим Максименко та юрист Дарина Михайленко консультували з питань нерухомості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: