fbpx

AVELLUM консультувала Cornerstone Partners щодо придбання CoreValue

31/ 07/ 2019
  AVELLUM виступила юридичним радником Cornerstone Partners, співвласника польської технологічної компанії IT Kontrakt, у зв’язку з придбанням CoreValue, постачальника IT-послуг, центральний офіс якого знаходиться у США та який має українське походження. AVELLUM консультувала Cornerstone Partners щодо структурування трансакції, проведення юридичного аудиту української частини бізнесу, який був об’єктом придбання, та підготовки трансакційної документації. Після придбання AVELLUM також консультувала клієнта щодо комплексної корпоративної реструктуризації бізнесу групи CoreValue в Україні. Weil, Gotshal & Manges LLP виступила глобальним юридичним радником Cornerstone Partners. Cornerstone Partners – компанія прямих інвестицій, яка здійснює свою діяльність з 2001 року. Cornerstone Partners спеціалізується на угодах у сфері прямих інвестицій у Польщі, а також у Центральній та Східній Європі, зосереджуючись на підтримці сильних управлінських команд, які розвивають та трансформують свій бізнес. IT Kontrakt надає IT рішення та послуги для бізнесу, а також забезпечує комплексну підтримку з побудови IT систем. З липня 2017 року IT Kontrakt є частиною Oaktree Capital Management, одного із провідних глобальних фондів прямих інвестицій. CoreValue – американська компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення та наданні послуг з технічної підтримки та має центри розробки в Україні і Польщі. Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова, Юлії Челебій-Кравченко та Дарини Михайленко.

AVELLUM виступила юридичним радником Cornerstone Partners, співвласника польської технологічної компанії IT Kontrakt, у зв’язку з придбанням CoreValue, постачальника IT-послуг, центральний офіс якого знаходиться у США та який має українське походження.

AVELLUM консультувала Cornerstone Partners щодо структурування трансакції, проведення юридичного аудиту української частини бізнесу, який був об’єктом придбання, та підготовки трансакційної документації. Після придбання AVELLUM також консультувала клієнта щодо комплексної корпоративної реструктуризації бізнесу групи CoreValue в Україні.

Weil, Gotshal & Manges LLP виступила глобальним юридичним радником Cornerstone Partners.

Cornerstone Partners – компанія прямих інвестицій, яка здійснює свою діяльність з 2001 року. Cornerstone Partners спеціалізується на угодах у сфері прямих інвестицій у Польщі, а також у Центральній та Східній Європі, зосереджуючись на підтримці сильних управлінських команд, які розвивають та трансформують свій бізнес.

IT Kontrakt надає IT рішення та послуги для бізнесу, а також забезпечує комплексну підтримку з побудови IT систем. З липня 2017 року IT Kontrakt є частиною Oaktree Capital Management, одного із провідних глобальних фондів прямих інвестицій.

CoreValue – американська компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення та наданні послуг з технічної підтримки та має центри розробки в Україні і Польщі.

Команду AVELLUM очолив партнер Юрій Нечаєв за підтримки юристів Дмитра Симбірьова, Юлії Челебій-Кравченко та Дарини Михайленко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: