fbpx

AVELLUM консультувала CHG Healthcare щодо придбання Modio Health

08/ 01/ 2020

AVELLUM виступила юридичним радником CHG Healthcare, однієї з найбільших кадрових агенцій у галузі охорони здоров’я у США, у зв’язку з придбанням Modio Health, провайдера технологічних рішень для галузі охорони здоров’я.

AVELLUM консультувала CHG Healthcare з питань права інтелектуальної власності України, які виникали на різних етапах трансакції. AVELLUM також надавала юридичні консультації клієнту щодо переходу прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення та питань, пов’язаних з правовим режимом особистих немайнових прав автора, передбаченим українським законодавством.

Latham & Watkins LLP виступила юридичним радником CHG Healthcare з питань американського права.

CHG Healthcare є лідером у галузі охорони здоров’я та найбільшим постачальником медичних послуг у США, які оплачуються відповідно до затраченого часу медичного працівника. Компанія відома своєю корпоративною культурою, яку неодноразово відзначали нагородами. Крім того, за версією видання “Fortune” компанія входить до списку ста найкращих роботодавців протягом останніх десяти років.

Modio Health – це хмарне рішення питань атестації праці та кар’єрного розвитку для медичних працівників та організацій. Modio, заснована у 2014 році, обслуговує понад 300 американських клієнтів, зокрема лікарні, медичні групи, інші заклади, що надають послуги з медичного обслуговування, та аптеки. Головний офіс компанії знаходиться у Сан-Франциско.

Команду AVELLUM очолив партнер Микола Стеценко за підтримки радника Антона Полікарпова та юристів Дмитра Симбірьова, Юлії Челебій-Кравченко та Анни Колоденської.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: