Програма розвитку з коучингових навичок для управління

27/ 09/ 2019
01/

 

Пошук та підготовка топ-менеджерів, здатних управляти викликами і можливостями сучасного світу – одне із найважливіших завдань як глобальних компаній, так і нових стартапів. Серед затребуваних навичок керівника виділяють цілу низку таких якостей, як критичне мислення, уміння прогнозувати наслідки, здатність діяти та приймати ефективні рішення в умовах невизначеності. Однак, найголовніші навички, які визначають істинного лідера і топ-менеджера – це навички коуча.

Дякуємо чудовим тренерам – Світлані Бочківській та Аліні Кравченко, Руслані Орловській та Ользі Шевчук за яскраве проведення Програми розвитку з коучингових навичок для управління, професіоналізм, інтерактивну насиченість та інформативне висвітлення проблемних питань. Окрема подяка ICF Ukraine за приємну співпрацю!

Спікери

1 / 4
Руслана Орловська
Коуч з практичним досвідом більше 1000 коуч-годин, PCC ICF, автор і тренер навчальних програм по коучингу "Коучинг: професія 21 століття", "Коучинг: стратегії успіху", автор програми "Коучинг призначення", член ICF (International Coaching Federation)
Ольга Шевчук
Сертифікований коуч, член ICF, тренер-медіатор, арт-терапевт, координатор волонтерського проекту УЦМ, Голова правління ГО «Центр медіації «Простір Порозуміння», адвокат, партнер Адвокатського об'єднання «Кунденко, Попович і партнери»
Світлана Бочківська
професійний коуч з питань особистісного розвитку, кар'єрний коуч, бізнес-тренер, член Міжнародної Федерації коучингу (ICF), член Ради Директорів ICF в Україні
Аліна Кравченко
Корпоративний психолог, професійний кар‘єрний коуч, засновниця та перший президент ICF Ukraine
Руслана Орловська
Ольга Шевчук
Світлана Бочківська
Аліна Кравченко

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: