fbpx

PMD Pre-MBA (Ukr/Rus) Модуль 1 Стратегічний менеджмент

06/ 11/ 2018
01/

 

Минулої суботи, 3 листопада, ми успішно розпочали україномовну програму розвитку Pre-MBA з чудовою групою 36 учасників, які готові змінювати себе, змінювати свої компанії і змінювати Україну! 

Відкрив програму модулем по стратегічному плануванні Павло Шеремета (Pavlo Sheremeta), провідний український економіст і співзасновник майстерні стратегій “Прорив”, який викладає стратегію та лідерство в провідних бізнес-школах країн Східної Європи та Азії, міністр економічного розвитку та торгівлі України (2014), засновник Школи управління Українського католицького університету (2015-2016), очолював Київську школу економіки (2012-2014) та Інститут Стратегії Блакитного Океану Малайзії (2008-2011), декан Києво-Могилянської бізнес-школи (1999-2008). 

“Хороша стратегія повинна бути зосереджена на тих атрибутах, які вирізняють вашу компанію. Не витрачайте свої ресурси на атрибути, які не можуть принести додаткової цінності для ваших клієнтів, натомість концентруйте їх на тому, що відрізняє вас від інших”, – стверджує Павло Шеремета

Ми хотіли б висловити щиру подяку пану Павло Шеремета (Pavlo Sheremeta) за готовність приєднатися до проекту і поділитися своїм безцінним досвідом. Ми дуже раді, що наша бізнес спільнота мала змогу почути саме його експертну думку у питаннях стратегій. 

Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola UkraineMETRO Cash & Carry UkraineJapan Tobacco International (JTI Careers Ukraine), U-IntegralBraintuitionDip Me. Чекаємо на наступний модуль уже 1 грудня!

Спікери

1 / 1
Павло Шеремета
Український економіст і співзасновник майстерні стратегій “Прорив”. Отримав ступінь MBA в Університеті Еморі (США)
Павло Шеремета

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: