fbpx

PMD Pre-MBA (Ukr) Модуль 2 Трансформації бізнесу

05/ 12/ 2018
01/

 

У непередбачуваному середовищі компанії вже не можуть більше покладатися лише на традиційні ініціативи на шляху до інновацій, що спрямовані на чітке визначення змін. Натомість актуальними стають складні трансформаційні програми, які потребують цілісних змін у можливостях, інструментах, стилях лідерства та корпоративній культурі, що забезпечує внутрішні та відкриті інновації.

На 2 модулі Програма розвитку Pre-MBA разом з Миколой Такзеєм, директором Глобального інноваційного центру Philip Morris International, та Павлом Рижим, менеджером з Інновацій Philip Morris Україна, розбирали, які кроки потрібно пройти, аби розпочати корпоративну трансформацію, розблокувати можливості для створення, донесення та монетизації конкурентних переваг компанії.

Говорили про трансформаційну модель, інструменти трансформації, систему управління корпоративними інноваціями, корпоративне підприємництво та перешкоди до трансформації бізнесу і їх подолання компаніями у різних галузях. Ми хотіли б висловити щиру подяку Миколі Такзею та Павлу Рижому за комплексний підхід до теми, живу подачу матеріалу і їх безсумнівний професіоналізм! 🙌

Особлива подяка нашим партнерам: Coca-Cola UkraineMETRO Cash & Carry UkraineJapan Tobacco International (JTI) (JTI Careers Ukraine), U-IntegralBraintuitionDip Me. Чекаємо на наступний модуль 23 лютого 2019 року!

Спікери

1 / 2
Микола Такзей
Директор Глобального інноваційного центру Philip Morris International. Отримав ступінь МBA в галузі менеджменту та інновацій в Шеффілдському університету (Великобританія)
Павло Рижий
Менеджер з Інновацій Філіп Морріс Україна. Отримав ступінь МВА в Каліфорнійському Університеті Іст Бей (CША)
Микола Такзей
Павло Рижий

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: