fbpx

Оптимізація податків у Вашому бізнесі: чи можливо це без порушення законів?

14/ 01/ 2019

Андрій Скуратовський

Керівник ПрАТ «Київська фінансова група», має вищу економічну та юридичну освіту, диплом МВА та стаж практичної роботи на фінансовому ринку понад 20-ти років. Автор численних публікацій та методик з управління активами, інвестиційної діяльності та податкового планування. Докторант Міжнародного інституту менеджменту (МІМ).

Уявіть собі, що з цієї хвилини Ви можете коригувати суму податку на прибуток власного підприємства. Про що йде мова? 

Про те, що особисто Ви, і ніхто крім Вас, вирішуєте, скільки зароблених коштів Ви залишите в обороті, щоб:

  • створювати нові робочі місця;
  • інвестувати у нові проекти чи бізнеси;
  • модернізувати виробництво та покращувати якість продуктів.

Уявили? А тепер уявіть, що у разі необхідності, якщо цього потребує розвиток Вашої справи, Ви взагалі можете не платити податок на прибуток підприємств.

«Фантастика!» – скажете Ви.  «Це обурливо і недопустимо!» – скажуть податківці і казнокради.

Але насправді, можливість регулювати податкове навантаження, та, подекуди, взагалі не платити податок на прибуток підприємств – це одна із норм українських законів.  У тому числі – норма Податкового кодексу України.

На щастя, в Україні діє верховенство права. Тож ми з радістю запрошуємо усіх бажаючих на відкриту лекцію «Київської фінансової групи», яку буде присвячено оптимізації податків, та яка відбудеться 29 січня о 10:00 в HUB 4.0.

Про що буде йти мова? Ви дізнаєтесь про законні інструменти, які дозволять Вашій компанії отримати наступні переваги:

  • Можливість коригувати суму податків

Можливість регулювати податкове навантаження: планувати, прогнозувати та коригувати суму податку на прибуток підприємств.

  • Доходи без податку на прибуток підприємств

Доходи від операцій з активами (грошовими коштами, основними засобами, цінними паперами, нерухомістю, тощо) можуть бути повністю звільнені від податку на прибуток підприємств.

  • Продаж активів без податкових наслідків

У разі необхідності, будь-які активи (основні засоби, корпоративні права, цінні папери, нерухомість, тощо) можуть бути продані без податкових наслідків.

  • Гарантований захист від рейдерів

Усі активи (основні засоби, корпоративні права, цінні папери, нерухомість, тощо) будуть захищені від рейдерських атак, силових структур та податкового арешту.

  • Можливість інвестувати без податкових наслідків

Усі зароблені кошти (тобто прибуток підприємства) можна використовувати без податкових наслідків для реінвестицій в існуючий бізнес або інвестицій у нові проекти та у пасивні джерела прибутку: депозити, золото, нерухомість, нематеріальні активи, предмети мистецтва.

  • Значні пільги на виплату дивідендів

Усі зароблені кошти (тобто прибуток підприємства) можна використовувати для виплати дивідендів за ставкою ПДФО 9% (без попередньої сплати податку на прибуток підприємств 18%).

  • Зручна фінансова логістика

Можливість перерозподіляти кошти між спорідненими компаніями без податкових наслідків для кожної з них.

***

І пам’ятайте – значна оптимізація податків у Вашому бізнесі можлива без порушення законів. Прийдіть і переконайтеся у цьому 29 січня, о 10:00 в HUB 4.0., за адресою Ярославський провулок 1/3.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: