fbpx

Facebook спрощує комунікацію з представниками влади

18/ 04/ 2017

Town Hall – це нова функція Facebook, призначена для спрощення комунікації громадян з представниками влади. Наразі функція доступна лише для користувачів Інтернету в США. Які шанси на успіх нововведення за межами Америки? Кшиштоф Майковськи, керівник консалтингового відділу Gemius, відповідає на питання.

Новий механізм Facebook дозволяє жителям США контактувати з представниками влади: від місцевої до федеральної. Він допомагає стежити за діяльністю політиків, а також містить дані про дати майбутніх виборів.

Успіх Town Hall залежить як від громадян, так і від політиків

Нове рішення Facebook може використовуватися інтернет-користувачами або неурядовими організаціями з цілеспрямованими програмами, які в даний час організовуються з використанням функції Events; Town Hall може скоротити формальності, пов’язані, наприклад, з подачею петиції. Новий механізм Facebook здатен полегшити процедуру збору підписів, необхідних для петиції – в майбутньому підписи, отримані через Facebook, можуть набути тїєї ж юридичної сили, що і на папері. Однак все залежить від юридичних можливостей. Town Hall – це цікаве рішення, але не для тих організацій, інститутів або представників влади, у яких немає облікового запису в соціальній мережі. Інструмент Facebook можна використовувати на практиці, якщо в соціальній мережі присутні обидві сторони – громадяни та установи.

Нові рішення і безпека даних

Впровадження в Facebook нового механізму порушує питання про безпеку і конфіденційність даних. Рішення політичних питань з використанням нової функції Facebook може сприяти підвищенню якості профілів користувачів. Також важливо розуміти, як це вплине на зміст стрічки новин, і чи будуть спроби вплинути на користувачів за допомогою інформації в стрічці.

Town Hall – нове джерело інформації про користувачів Facebook

Цікаво знати, як Facebook захоче використовувати нову інформацію. Не виключено, що повідомлення, пов’язані з конкретними політиками чи політичними групами, можуть бути показані користувачам, а це можна розглядати, як спробу впливу на політичні уподобання. Політика – це дуже делікатне і особисте питання, успіх Town Hall багато в чому залежатиме від рівня залученості громадян і місця політики в культурі тієї чи іншої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: