fbpx

Facebook росте за рахунок російських конкурентів

24/ 07/ 2017

У другому кварталі 2017 року відбулися зміни в рейтингу найбільш популярних соціальних мереж в Україні. На російських сайтах Vk.com і Ok.ru – перше і третє місце в квітні – знизилась кількість користувачів, в той час як аудиторія Facebook.com – 2 місце в квітні – поступово зростає.

За останні два місяці кількість українських інтернет-користувачів, які відвідують Vk.com, скоротилося майже вдвічі. Хоча в квітні на сайт зайшли майже 13 мільйонів чоловік (67% всієї інтернет-аудиторії), в червні цей показник становив трохи менше 7 мільйонів (36%). Зниження популярності супроводжувалося падінням середнього часу, проведеного на сайті. Середня тривалість візиту на Vk.com в квітні становила близько 3,5 хвилин, в червні – 2,5 хвилини.

Однокласники

Помітне зниження числа відвідувачів – від майже 5,5 мільйонів в квітні до 1,1 мільйона в червні – спостерігається на сайті Ok.ru. Цей ресурс займав третє місце в рейтингу найбільш популярних соціальних мереж в Україні за даними квітня. Зниження кількості користувачів на сайті не істотно вплинуло на середню тривалість візиту. Найбільш лояльні користувачі Ok.ru, які зараз складають всього 6% української інтернет-аудиторії, проводять на ресурсі в середньому майже 6 хвилин.

Facebook

Переможець в цій ситуації – Facebook.com, який в червні охопив 56% аудиторії країни. Місяць за місяцем сайт Марка Цукерберга не тільки відвідує все більша кількість користувачів мережі, ресурсу вдається утримати увагу аудиторії довше. З квітня по червень Facebook отримав понад 2,2 мільйони нових відвідувачів (з 8,5 мільйонів у квітні до 10,8 мільйонів у червні 2017 року), а середня тривалість візиту збільшилася майже на хвилину (з 1,5 до 2,5 хвилин).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: