fbpx

7 навичок ефективного GR спеціаліста: знання “гравців”

14/ 06/ 2018
01/

 

На третій сесії “Знання “Гравців” ” разом з Ярослав Железняк, радником Прем’єр-міністра України та членом групи стратегічних радників Кабінету Міністрів України з питань взаємодії з парламентом говорили про ключові гравців, які беруть участь у процесі прийняття рішень, розуміють політику навколо можливості прийняття законопроекту, та інформацію, необхідну для законодавчих зусиль.

Відверта розмова за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, допомогла розібратися в досить непростих процесах взаємодії з органами державної влади.

Дякуємо Ярослав Железняк за цікаву презентацію та цінні поради! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry Ukraine, УкрпоштаAEQUO Law FirmTeva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

Четверта зустріч вже 14 червня, у ЦеХАБ, де говоритимемо про дипломатичність і ввічливість з Дарина Марчак (Darina Marchak), радником Кабінету Міністрів України з питань реформування державного управління, консультантом Світового Банку з питань комунікацій.

Спікери

1 / 1
Ярослав Железняк
радник Прем’єр-міністра України та член групи стратегічних радників Кабінету Міністрів України з питань взаємодії з парламентом
Ярослав Железняк

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: