fbpx

7 навичок ефективного GR спеціаліста. Глибоке знання предмету

19/ 06/ 2018
01/

 

На п’ятій сесії “Глибоке знання предмету” разом з Igor SmelyanskyIgor Smelyansky – Ігор Смілянський, генеральним директором Укрпошта, говорили про необхідість глибокого знання свого клієнта або свого лідера, про важливість розуміння своєї мети, про те як досягти результату, коли неможливо грати за звичайними правилами та як об’єднати PR та GR так, щоб вони не впливали один на одного.

Жвава дискусія за модерації Svetlana Mykhailovska, заступника директора з представництва інтересів компаній-членів European Business Association, дала можливість учасникам розібратися у важливості навички і навіть трішки заглянути за лаштунки Укрпошта.

Дякуємо Igor Smelyansky, Igor Smelyansky – Ігор Смілянський за його відкритість, інновативність і прогресивність! Окрема подяка ЦеХАБ за гостинність та партнерам заходу: METRO Cash & Carry Ukraine, Укрпошта, AEQUO Law FirmTeva Pharmaceutical Industries Ltd. Україна, Coca-Cola-Ukraine Limited2Amovers, які допомогли створити та реалізувати цей проект!

Спікери

1 / 1
Ігор Смілянський
генеральний директор Укрпошта; має більш ніж 17-річний професійний досвід у сфері стратегічного, управлінського та фінансового консалтингу
Ігор Смілянський

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: