fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АПК-Інформ запрошує до Риги на Baltic Grains & Oils Conference

03/ 03/ 2025
  16-17 квітня 2025 р. у Ризі відбудеться міжнародна конференція «Baltic Grains & Oils Conference», присвячена тенденціям зернового та олійного ринків країн ЄС, України та Казахстану, а також перспективам перевалки сільгоспвантажів із Казахстану та України у європейських портах Балтійського моря. Балтійський регіон традиційно є однією з ключових ланок глобального логістичного ланцюжка. У той же час, на сьогоднішній день в динаміці вантажообігу деяких європейських портів на Балтійському морі спостерігається зниження показників, що актуалізує питання залучення вантажів. Наприклад, за три квартали 2024 р. вантажообіг порту Рига знизився на 6,8% щодо показника аналогічного періоду попереднього року і становив 13,1 млн тонн. Транзит українських та казахстанських агровантажів може стати хорошим стимулом для розвитку європейських портів Балтики. Вже зараз у балтійських портах Польщі та Литви здійснюються заходи щодо підвищення ефективності роботи та покращення можливостей транзитної перевалки агропродукції. Крім того, європейські країни на Балтійському морі є активними імпортерами агропродукції. Лише 5 європейських країн на узбережжі Балтійського моря (Литва, Латвія, Фінляндія, Швеція та Естонія) сумарно імпортують агропродукції в середньому на 32,5 млрд USD щорічно. При цьому спостерігається тенденція до зростання даного показника. Середньорічний сумарний обсяг поставок до зазначених країн зернових та олійних культур, а також продуктів їх переробки з України та Казахстану у 2022-2023 рр. оцінюється у 800 тис. тонн. Ключові теми конференції: Перспективи світової торгівлі агропродукцією Глобальні зміни у світовій логістиці агровантажів Перспективи розвитку європейських портів Балтійського моря Потенціал експортних та транзитних вантажопотоків агропродукції з Казахстану та України Вартість та ефективність наземної логістики при доставці до портів Балтійського моря Управління ризиками при перевалці в портах Балтійського моря Контейнерна перевалка як перспективний напрямок розвитку торгівлі нішевими агровантажами. Крім того, в рамках конференції заплановано екскурсію до порту Рига, де учасники зможуть ознайомитися з інфраструктурою порту та оцінити перспективи співпраці. Географія учасників: Казахстан, Україна, країни Європи, зацікавлені у взаємній співпраці у сегменті торгівлі та транзиту агропродукції. Запрошуємо до участі експортерів та імпортерів зернових, олійних культур, продуктів їхньої переробки, а також логістичні, юридичні компанії, брокерів, галузеві асоціації, банки, аналітичні агентства, представників державних організацій. Зареєструватися для участі в «Baltic Grains & Oils Conference» можна на сайті АПК-Інформ.

16-17 квітня 2025 р. у Ризі відбудеться міжнародна конференція «Baltic Grains & Oils Conference», присвячена тенденціям зернового та олійного ринків країн ЄС, України та Казахстану, а також перспективам перевалки сільгоспвантажів із Казахстану та України у європейських портах Балтійського моря.

Балтійський регіон традиційно є однією з ключових ланок глобального логістичного ланцюжка. У той же час, на сьогоднішній день в динаміці вантажообігу деяких європейських портів на Балтійському морі спостерігається зниження показників, що актуалізує питання залучення вантажів. Наприклад, за три квартали 2024 р. вантажообіг порту Рига знизився на 6,8% щодо показника аналогічного періоду попереднього року і становив 13,1 млн тонн.

Транзит українських та казахстанських агровантажів може стати хорошим стимулом для розвитку європейських портів Балтики. Вже зараз у балтійських портах Польщі та Литви здійснюються заходи щодо підвищення ефективності роботи та покращення можливостей транзитної перевалки агропродукції.

Крім того, європейські країни на Балтійському морі є активними імпортерами агропродукції. Лише 5 європейських країн на узбережжі Балтійського моря (Литва, Латвія, Фінляндія, Швеція та Естонія) сумарно імпортують агропродукції в середньому на 32,5 млрд USD щорічно. При цьому спостерігається тенденція до зростання даного показника.

Середньорічний сумарний обсяг поставок до зазначених країн зернових та олійних культур, а також продуктів їх переробки з України та Казахстану у 2022-2023 рр. оцінюється у 800 тис. тонн.

Ключові теми конференції:

  • Перспективи світової торгівлі агропродукцією
  • Глобальні зміни у світовій логістиці агровантажів
  • Перспективи розвитку європейських портів Балтійського моря
  • Потенціал експортних та транзитних вантажопотоків агропродукції з Казахстану та України
  • Вартість та ефективність наземної логістики при доставці до портів Балтійського моря
  • Управління ризиками при перевалці в портах Балтійського моря
  • Контейнерна перевалка як перспективний напрямок розвитку торгівлі нішевими агровантажами.

Крім того, в рамках конференції заплановано екскурсію до порту Рига, де учасники зможуть ознайомитися з інфраструктурою порту та оцінити перспективи співпраці.

Географія учасників: Казахстан, Україна, країни Європи, зацікавлені у взаємній співпраці у сегменті торгівлі та транзиту агропродукції.

Запрошуємо до участі експортерів та імпортерів зернових, олійних культур, продуктів їхньої переробки, а також логістичні, юридичні компанії, брокерів, галузеві асоціації, банки, аналітичні агентства, представників державних організацій.

Зареєструватися для участі в «Baltic Grains & Oils Conference» можна на сайті АПК-Інформ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: