fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ANTI-FRAUD & FORENSIC FORUM – 2024

08/ 07/ 2024
  ОФЛАЙН + ОНЛАЙН 20.09.2024 | 09:00 - 18:00, Київ, Україна (EQUIDES CLUB) Для бізнесу вартість протидії шахрайству значно дешевше, ніж вартість шахрайства, яке вже відбулося! Шановні колеги! Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь у міжнародному Форумі «ANTI-FRAUD & FORENSIC FORUM - 2024», який буде присвячений обговоренню важливих питань запобігання, виявлення та розслідування шахрайства, корупції та інших фінансових правопорушень в сучасному бізнес-середовищі. Коли - 20.09.2024 | 09:00 - 18:00 Де - Конференц-хол EQUIDES CLUB в готелі “CHALET EQUIDES” 5* Це захід, насичений знаннями, інноваціями та передовими практиками в сфері протидії шахрайству та розслідуванні фінансових та економічних злочинів. Це унікальна можливість для фахівців антифроду зустрітися, обмінятися досвідом та дізнатися про останні тенденції у сфері забезпечення захисту бізнесу від шахрайства. Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість розширити коло ваших ділових контактів і партнерів для подальшої співпраці! В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ! Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гри в гольф в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club. Приєднуйтесь до нашого Форуму - Це місце зустрічі справжніх Професіоналів, які прагнуть ефективно та успішно протистояти викликам шахрайства, щоб забезпечити законність та чесність у своїй роботі! Позначте у своєму бізнес-календарі цю важливу професійну подію і до зустрічі на нашому Форумі! Організатор Конференції - «Business-Format Group» Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668  (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95  [email protected],  www.business-format.com.ua

ОФЛАЙН + ОНЛАЙН

20.09.2024 | 09:00 – 18:00,

Київ, Україна (EQUIDES CLUB)

Для бізнесу вартість протидії шахрайству значно дешевше, ніж вартість шахрайства, яке вже відбулося!

Шановні колеги!

Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь у міжнародному Форумі «ANTI-FRAUD & FORENSIC FORUM – 2024», який буде присвячений обговоренню важливих питань запобігання, виявлення та розслідування шахрайства, корупції та інших фінансових правопорушень в сучасному бізнес-середовищі.

Коли20.09.2024 | 09:00 – 18:00

Де Конференц-хол EQUIDES CLUB в готелі “CHALET EQUIDES” 5*

Це захід, насичений знаннями, інноваціями та передовими практиками в сфері протидії шахрайству та розслідуванні фінансових та економічних злочинів. Це унікальна можливість для фахівців антифроду зустрітися, обмінятися досвідом та дізнатися про останні тенденції у сфері забезпечення захисту бізнесу від шахрайства.

Також ваш день на конференції буде наповнений не тільки практичними кейсами та новаціями, а ще й дорогоцінним часом для нетворкінгу! Неформальний обмін професійною інформацією з колегами надасть вам додаткові унікальні інсайти та можливість розширити коло ваших ділових контактів і партнерів для подальшої співпраці!

В цьому році на вас чекає насичена ДІЛОВА ПРОГРАМА + якісний ДІЛОВИЙ НЕТВОРКІНГ! Після обговорення всіх робочих питань, ми запрошуємо вас на майстер-клас з гри в гольф в одному з найкращих ГОЛЬФ-ЦЕНТРІ EQUIDES, або, за бажанням, оглядова екскурсія в самому сучасному в Україні кінно-спортивному клубі Equides Club.

Приєднуйтесь до нашого Форуму – Це місце зустрічі справжніх Професіоналів, які прагнуть ефективно та успішно протистояти викликам шахрайства, щоб забезпечити законність та чесність у своїй роботі! Позначте у своєму бізнес-календарі цю важливу професійну подію і до зустрічі на нашому Форумі!

Організатор Конференції – «BusinessFormat Group»

Контакти по всім питанням: tel:+380 675627668  (Viber, Telegram, Whatsapp), tel: +38 066 966 57 99, tel: +38 095 899 30 95  [email protected],  www.businessformat.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: