fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Анонс конференції «Велика АгроВідбудова: The Inception»

07/ 02/ 2024
  29 лютого в Києві відбудеться чергова конференція циклу «Бізнес-трансформації в агро». Назва її не має нічого спільного ані з довоєнною програмою «Великого будівництва», ані «Великою Відбудовою» Лугано :) Вона – про ті агропідприємства, котрі попри війну, власним коштом і за допомогою всіх можливих і неможливих кредитних програм і грантів, рухаються вперед, створюючи нові підприємства і розширюючи існуючі. Станом на сьогодні їх кілька десятків на всю країну, і частина з них представить свої проекти в модулі «Кейси найсміливіших компаній». Але власне будівництво – це не єдиний спосіб розвитку агропереробного бізнесу. Також в Україні зареєстровано під сотню індустріальних парків, і добрі 10 з яких теж має агропереробну направленість. Частина з них зараз в активній будівельній стадії, частина – вже збудована і функціонує. Поговоримо про їх особливості і як вони можуть прискорити агровідбудову в модулі «Індустріальні парки як інструмент розвитку агропереробної галузі». Також вельми гостро постає питання власне будівельного характеру: з чого будуватися, якими матеріалами і за допомогою яких технологій, а також як власне агрогалузь може долучитися своїми ресурсами. В модулі «Агроматеріали для будівництва & Будматеріали для агробудівництва» поговоримо про це. Ну, і звісно не можемо обійти тему Інвестицій в цю галузь. Нарешті в Україні з’явилися і кредитні, і грантові програми, які справді можуть посприяти пришвидшенню розвитку і появі цікавих агровиробничих потужностей. Чеки в ШІСТЬ нулів на капітальні витрати тепер реальність ;) Приєднуйтесь до галузей і компаній, що розвиваються. Подробиці і реєстрація – за посиланням: https://agrichange.info/agribud/

29 лютого в Києві відбудеться чергова конференція циклу «Бізнес-трансформації в агро». Назва її не має нічого спільного ані з довоєнною програмою «Великого будівництва», ані «Великою Відбудовою» Лугано 🙂 Вона – про ті агропідприємства, котрі попри війну, власним коштом і за допомогою всіх можливих і неможливих кредитних програм і грантів, рухаються вперед, створюючи нові підприємства і розширюючи існуючі.

Станом на сьогодні їх кілька десятків на всю країну, і частина з них представить свої проекти в модулі «Кейси найсміливіших компаній».

Але власне будівництво – це не єдиний спосіб розвитку агропереробного бізнесу. Також в Україні зареєстровано під сотню індустріальних парків, і добрі 10 з яких теж має агропереробну направленість. Частина з них зараз в активній будівельній стадії, частина – вже збудована і функціонує. Поговоримо про їх особливості і як вони можуть прискорити агровідбудову в модулі «Індустріальні парки як інструмент розвитку агропереробної галузі».

Також вельми гостро постає питання власне будівельного характеру: з чого будуватися, якими матеріалами і за допомогою яких технологій, а також як власне агрогалузь може долучитися своїми ресурсами. В модулі «Агроматеріали для будівництва & Будматеріали для агробудівництва» поговоримо про це.

Ну, і звісно не можемо обійти тему Інвестицій в цю галузь. Нарешті в Україні з’явилися і кредитні, і грантові програми, які справді можуть посприяти пришвидшенню розвитку і появі цікавих агровиробничих потужностей. Чеки в ШІСТЬ нулів на капітальні витрати тепер реальність 😉

Приєднуйтесь до галузей і компаній, що розвиваються.

Подробиці і реєстрація – за посиланням: https://agrichange.info/agribud/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: