fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Annual Ukraine RT CSCMP Conference

30/ 09/ 2021
  Шановні колеги! Рада Професіоналів CSCMP в Україні запрошує вас прийняти участь у грандіозному заході цієї осені - підсумковій річній конференції нашої дружньої спільноти Annual Ukraine RT CSCMP Conference. 21 жовтня 2021 з 14:00 до 19:00 у змішаному форматі (онлайн та оффлайн) наші кращі спікери будут ділитися найціннішим - власним досвідом! Програма заходу: . Перший блок: ІННОВАЦІЇ 1) Фінанси в транспортній логістиці. Автоматизація контролінгу супутнього документообігу FAP-systems. Спікер - Ірина Оратовська, Business Development Manager EMEA, nVision Global (US). 2) Майбутнє систем розподілення. Прорив фулфілменту та технології роботизації складів. Спікер - Станіслав Зінченко, Керівник проектів, консультант у сфері управління виробництвом і логістикою, директор GMK Center, Голова комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації. 3) Реальність дронів у логістиці. Дрони для людини: дрон з інформацією, дрон з посилкою, дрон В2С. Спікер - Олексій Гладишев, СEO Новітні індустріальні рішення. Другий блок: ОСТАННЯ МИЛЯ 1) Стратегія розвитку останньої милі. Робота партнерських відділень. Операції з поштоматами.  Спікер - Андрій Рижов, керівник проекту з розвитку мережі партнерських відділень Міст Експрес. 2) Особливості останньої милі великого не продуктового рітейлу. Стратегія розвитку. Особливості побудови операції в регіонах України. Спікер - Pakline logistics (імя спікера проінформуємо додатково) Третій блок: ЛІДЕРСТВО 1) Сервісне лідерство та методи впливу на результат команди без повноважень. Спікер - Віра Добачевська, Президент представництва Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання в Україні. Керівник та засновниця Kyiv Logistics School. 2) Формування свого унікального стилю лідерства. Що працює та не працює в управлінні гібридними (онлайн та офлайн) командами. Спікер - Ксенія Валієва, Тренер і бізнес-консультант, коуч ТОП-керівників, проектний менеджер. 3) Новий контекст лідерства - успішні практики управління команд. Спікер - Маргарита Романова, SC Transformation Lead Eastern Europe and Middle East в GSK. Вартість участі: 500 грн. до 1 жовтня offline, 1000 грн з 2 жовтня offline, 500 грн - online. Реєстрація за посиланням: https://lnkd.in/eUbmv45w Annual Ukraine RT CSCMP Conference KYIV, 21.10.2021 14.00 -19.00 Online+offline Ми дбаємо про здоровя всіх учасників конференції, які братимуть участь у форматі офлайн, тому запросили медичного робітника, який проведе експрес-тест на COVID-19 до початку конференції (крім учасників, в яких є сертифікат вакцинації). Одразу після реєстрації ви отримаєте лист з реквізитами для здійснення оплати. Не марнуйте час - реєструйтесь зараз! До зустрічі!  Сторінка події у Facebook: Annual Ukraine RT CSCMP Conference | Facebook

Шановні колеги!

Рада Професіоналів CSCMP в Україні запрошує вас прийняти участь у грандіозному заході цієї осені – підсумковій річній конференції нашої дружньої спільноти Annual Ukraine RT CSCMP Conference.

21 жовтня 2021 з 14:00 до 19:00 у змішаному форматі (онлайн та оффлайн) наші кращі спікери будут ділитися найціннішим – власним досвідом!

Програма заходу: 

Перший блок: ІННОВАЦІЇ

1) Фінанси в транспортній логістиці. Автоматизація контролінгу супутнього документообігу FAP-systems.

Спікер – Ірина Оратовська, Business Development Manager EMEA, nVision Global (US).

2) Майбутнє систем розподілення. Прорив фулфілменту та технології роботизації складів.

Спікер – Станіслав Зінченко, Керівник проектів, консультант у сфері управління виробництвом і логістикою, директор GMK Center, Голова комітету промислової екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації.

3) Реальність дронів у логістиці. Дрони для людини: дрон з інформацією, дрон з посилкою, дрон В2С.

Спікер – Олексій Гладишев, СEO Новітні індустріальні рішення.

Другий блок: ОСТАННЯ МИЛЯ

1) Стратегія розвитку останньої милі. Робота партнерських відділень. Операції з поштоматами. 

Спікер – Андрій Рижов, керівник проекту з розвитку мережі партнерських відділень Міст Експрес.

2) Особливості останньої милі великого не продуктового рітейлу. Стратегія розвитку. Особливості побудови операції в регіонах України.

Спікер – Pakline logistics (ім’я спікера проінформуємо додатково)

Третій блок: ЛІДЕРСТВО

1) Сервісне лідерство та методи впливу на результат команди без повноважень.

Спікер – Віра Добачевська, Президент представництва Ради Професіоналів в Управлінні Ланцюгами Постачання в Україні. Керівник та засновниця Kyiv Logistics School.

2) Формування свого унікального стилю лідерства. Що працює та не працює в управлінні гібридними (онлайн та офлайн) командами.

Спікер – Ксенія Валієва, Тренер і бізнес-консультант, коуч ТОП-керівників, проектний менеджер.

3) Новий контекст лідерства – успішні практики управління команд.

Спікер – Маргарита Романова, SC Transformation Lead Eastern Europe and Middle East в GSK.

Вартість участі:
500 грн. до 1 жовтня offline,
1000 грн з 2 жовтня offline,
500 грн – online.

Реєстрація за посиланням: https://lnkd.in/eUbmv45w

Annual Ukraine RT CSCMP Conference
KYIV, 21.10.2021
14.00 -19.00 Online+offline

Ми дбаємо про здоров’я всіх учасників конференції, які братимуть участь у форматі офлайн, тому запросили медичного робітника, який проведе експрес-тест на COVID-19 до початку конференції (крім учасників, в яких є сертифікат вакцинації).

Одразу після реєстрації ви отримаєте лист з реквізитами для здійснення оплати.

Не марнуйте час – реєструйтесь зараз!

До зустрічі! 

Сторінка події у Facebook: Annual Ukraine RT CSCMP Conference | Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: